Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitszólsz a magyar tévézők...

Mitszólsz a magyar tévézők gyorsabban öregszenek, mint aki nem és ezért folyamatosan tűnnek el lehet a sok reklám mijat?

Figyelt kérdés
[link]
2023. okt. 7. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Tessék...?
2023. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát én ebből csak arra következtetek, hogy a magyar tévénézők gyorsabban butulnak mint valaha bárki és ez csak is a reklámok MIJAT van!
2023. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
eltünnek a magyar tévézők? O.o
2023. okt. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam volna, hogy van olyan még, aki tv-t néz. Kb 20 éve semmi értelme, ha levesszük a tényeket, hogy mennyi és mekkora romlást hoz arra, aki ül előtte.
2023. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Beszippantja őket a médija és eltünnek a zűrben.
2023. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

“mijat”


Az elképzelhető, hogy a tévébámulás némyelyeket akadályoz, hogy megtanuljanak egy értelmes, logikus kérdést megfogalmazni, sőt megtanulni a helyesírást.

Egy szóban mindjárt két durva hibát elkövetni, brutális tudatlanságról tanúsít.

2023. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Shaddark ***** válasza:
57%

Én mondjuk simán elhiszem.

Nem direkt ok-okozati összefüggés miatt, hanem mert szerintem lehetséges, hogy aki folyton tévét néz, az talán nem annyira tudatosan éli az életét mint akinek nem ez a rendszeres időtöltése.

És aki nem tudatos, az általában rettenetesen rossz minőségű ételként eladott fehér masszát és hasonlókat eszik.

Aki nem elég tudatos, az nem foglalkozik az egészségével, mert kényelmesebb divatos és menő szófordulatokat hangoztatni vagy hinni hazugságokban mint rendszeresen edzeni, akár csak heti egyszer is.

Nem tervez, majd lesz valahogy. Ebből lesz az infarktus...

És sorolhatom vég nélkül.

De nem gondolom hogy a műsorok maguk okozzák, inkább csak van különbség az őket rendszeresen nézők és azok között, akik nem nézik vagy csak módjával mert van más elfoglaltságuk is.

2023. okt. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
56%
Szerintem nincs összefüggés.
2023. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Mennyi reklamot kell neznem hogy enis eltunjek?
2023. okt. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!