Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra szempontjából...

Fogyókúra szempontjából előnyös a heti 1 "csalónap"? Gyorsabban fogyok egy kis kilengéssel, mint ha folyamatosan tartanám?

Figyelt kérdés
A heti egy nap, amikor kicsit többet eszek a kelleténél az jó vagy rossz? Természetesen nem kontrollálatlan zabálásról beszélek. Mert ugye ha monoton követem a diétát, akkor egy idő után lelassul a fogyás és egy időben stagnál a súlyom. Ha megpörgetem néha egy kicsit az anyagcserémet, akkor az hosszú távon hatékonyabb lehet?
2017. júl. 31. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem hetente/10 naponta néha van egy olyan érzésem, hogy ha nem eszem egy kevéssel többet, tuti kirabolom a hűtőt - ekkor segít plusz párszáz kcal.

Általában 400-1000 kalóriával eszek többet ilyenkor, nem kimondottan vacak kajából, csak olyanokból, amiket amúgy ritkán eszem.

Abszolút bevált, persze mindenki más, lehet neked nem annyira lenne okés, de én még gyorsabban is fogyok ezek után. :)

Azt mondanám, hogyha kívánod, inkább egyél egy kicsit pluszba, nehogy aztán éjfélkor goblinként gubbassz a hűtő előtt. :D

Ha viszont nem lassul a fogyás, és/vagy nem kívánod, akkor szerintem felesleges.

2017. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sose "csalónap" volt ez hanem "csaló étkezés".
2017. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!