Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismama vagyok,...

5 hetes kismama vagyok, szerintetek normális, hogy folyamatosan “érzem a szívdobogásomat”? Gyorsabban, erősebben ver. 2 lépcsőfok alatt kifulladok.

Figyelt kérdés
2021. máj. 28. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg a vérnyomást, pulzust.
2021. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt előfordul. Nálam magasabb lett a pulzus szám, a háziorvosom gyógyszert írt fel rá. Nézesd meg akár védőnővel, akár háziorvossal. Nekem mondjuk a védőnő erre csak legyintett, hogy ez normális terhesség alatt.
2021. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt mind2 terhességnél. Magasabb a pulzus. Elmúlik majd :) szokj hozzá. Ha nagyon zavar, említsd meg dokinak esetleg...
2021. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedveskék! 😇🌸
2021. máj. 28. 15:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is magasabb lett a pulzusom (konkrétan ez volt az egyik megerősítő gyanújel, mikor már két napja késett a mensim de még nem teszteltem). Erős szívdobogást is éreztem, de az szerintem már inkább szívritmuszavar jele volt. Az első vérvételen kiderült, hogy túl alacsony a magnéziumszint, mióta szedem, nincs ez az erős szívdobogásérzésem.
2021. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én mindkétszer ebből tudtam már a teszt előtt hogy terhes vagyok :)
2021. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én csak hallottam, hogy van ilyen. Mitől függhet? Nekem nem lett magasabb semmivel a pulzusom, csak a vérnyomásom alacsonyabb. Többek között abból tudtam, hogy terhes vagyok.
2021. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7, szerintem ez olyan, minthogy valaki hány, más meg nem. Különbözőek vagyunk. Nekem alapból nagyon alacsony a pulzusom, volt hova följebb mennie.
2021. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, de az is függ valamitől, hogy ki hány ki nem :) Mindegy, nyilván nem itt fogok tudományos magyarázatot kapni, mondjuk, hogy költői volt a kérdés :) Ha nagyon mozgatja a fantáziámat majd úgyis beírom a google-be.
2021. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Pajzsmirigyet is nézess, tsh
2021. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!