Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik soha semmit nem posztolnak a közösségi médiában?

Figyelt kérdés

2023. okt. 9. 21:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%
Jól teszik :) Pár éve én is áttértem erre, és jól esik megszabadulni a közösségi nyomástól. Jól érezzük magunkat és kirandulunk stb anélkül, hogy bárki tudna róla . Régen én is nyomást éreztem, hogy mindent kitegyek, mert akartam a társadalmi vissza csatolast, de már nincs szükség rá , megtaláltam a saját kis eletem, nem kell senkinek megerősítenie . Kb tíz éve nem tettem ki semmit, max elvetve :) De Max ha úgy érzem, a társaság többi tagja is ezt szeretne . Legalább a régi ismeroseim kapnak infót, hogy minden ok, de nekem ennyi elég :)
2023. okt. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy van életük 😀

Én sem rakok ki soha semmit

2023. okt. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
12 éve vagyok rajta, de összesen 4 vicces képet tettem fel 12 év alatt. Most erősen gondolkodom, mit kéne gondoljak magamról... 🤔🤔
2023. okt. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
Azt, hogy az intelligenciahanyadosuk magasabb az átlagosnál.
2023. okt. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az a fura aki posztol 😬
2023. okt. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
17%
Prolik. Igen is kötelező posztolni! Főleg a mocskos férfiaknak, a párjukról közös képet.
2023. okt. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

2013 óta vagyok fent, akkor kezdtem a gimit. Sosem tettem fel magamról semmit, a mai napig nincs fent rólam semmi.

A sulis csoportok miatt voltam fent, illetve híreket olvasok stb. Miért kéne bármit is kiraknom?

Akikkel jóban vagyok, úgyis beszélek velük privátban vagy személyesen. Akikkel meg sosem beszélek, úgysem kíváncsiak az életemre.

Korábban hányszor megkaptam, hogy rakjak ki magamról képeket, mert nem tudják hogy nézek ki. Ismerősök mondtak ilyeneket, akik láttak milliószor...

Van munkám, párom, hobbim, életem. Nem gondolom, hogy ez a nyilvánosságra tartozna.

29N

2023. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fura, aki posztol. Minek. Van 500 ismerős, kettővel ezelőtti melóhelyről, már a nevét sem tudom, arra abszolút nem tartozik semmi. Akire meg igen, annak küldök messengeren képet.
2023. okt. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ezt most úgy írtad kérdező mintha valami bűn lenne. Én 3 éve változtattam meg a profilképem utoljára és azóta sem akarom. Soha semmit nem posztolok ki, mert nem érzem szükségét. Nem érzem a késztetést arra, hogy megmutassam hogy itt és ott voltam, és mi történik velem, mert ezeknek a posztoknak nagy része kamu. Van egy szomszéd család, egy házaspárnak 2 lánya és nekik a gyerekeik. Állandóan a tökéletes beállított boldog családot akarják kimutatni a közösségi médiában miközben állandóan megy a harc a szülőkkel, a 2 felnőtt testvérrel meg a gyerekeikkel. Elég látványos és hallható. És akkor megy a Képmutatás. Arról nem is beszélve hogy gyereket kitenni egy ilyen platformra borzasztó felelőtlenség. Én ezek miatt sem hiszek ebben a posztolásban. Én nem akarok senkinek sem megfelelni. Egyetlen egy facebookom van, amit igazából a kapcsolattartás miatt csináltam. Se insta, se tik tok stb. Én teljesen jól érzem így magam.
2023. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
19-es! Bár a kérdés valóban így hangzik. A helyzet az, hogy egy csónakban evezünk. Minél kevesebbet tudnak rólam, annál jobb.
2023. okt. 10. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!