Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általában milyen ételeket...

Általában milyen ételeket szoktatok enni reggelire, ebédre, és vacsorára?

Figyelt kérdés

2023. okt. 10. 20:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Általában:

Reggelire húst kenyérrel

Ebédre húst kenyérrel

Második ebédre húst kenyérrel

Vacsorára húst kenyérrel

Második vacsorára húst kenyérrel


Most nyilván mást is eszek, de ha átlagot kell vonni, akkor ez jön ki.

2023. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Reggeli attól függ. Ha hajnalra megyek, akkor egy bolti joghurt, vagy előre elkészített főtt étel maradéka (joghurt az végső eset, imádom a tartalmas reggeliket). Ha van időm, mert szabad vagyok, vagy délutános, akkor igazi lakomát csapok, tojásokkal, salátával, babbal, burritoval, reggeli tortillával (tojás, sajt, zöldségek összesütve). De a kávé, meg a fél liter citromos víz, az elmaradhatatlan.

Ebéd többnyire valami kicsi, zabkása gyümölccsel, egy joghurt, egy zsömle a közértből egy darab paradicsommal, vagy csak simán egy fehérje-italpor.

Vacsora a főétkezés, azt mindig előre lefőzöm, hogy legyen a hét minden napjára bedobozolva. Változatos, van, hogy milánói, van, hogy egy tésztasaláta, vagy lecsó rizzsel, vagy igazából bármi főtt étel, amit el tudsz képzelni. Ha nem tudom megenni az egész adagot, akkor a maradék a másnapi reggelim.

2023. okt. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
24%

11


Te tuti hogy elhízott lehetsz, ennyi kenyeret megenni.

2023. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Reggeli általában:


Gyümölcs, zabpehely, banánpalacsinta, valami shake, ritkán szendvics


Ebéd általában:


Munkahelyen: gyros pitában, humusz, bulgursaláta, szendvics


Otthon: amit épp kedvem van főzni vagy sütni, most épp bográcsban készült lecsó. :D


Vacsorázni nem szoktam, ha éhes vagyok akkor eszem kölesgolyót vagy pirítóst.

2023. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

11 vagyok


63 kg 182 cm 34/F

Bár bevallom, tényleg kezdek elhízni, 4 éve még csak 60 kg voltam, és már az is több volt, mint amennyi előtte voltam


Nem kell lepontozni a 13-mast, a feltételezés az rendben van

2023. okt. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Reggelire pár szem kekszet szoktam csak enni a kávé mellé, ebédre szendvicset, a főétkezés nálam a vacsora.
2023. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Milyen keveset esznek egyesek, pl. kihagyott reggelivel hogy lehet dolgozni vagy tanulni?

Vacsora ha 4-5órakor van, az biztos korán fekszik, nemm 11 után, mert addig megéhezne.

A mi családunkban hétköznap vacsorára főtt ételt, minden nap mást és mást főzök a családnak, abból másnapra ebéd is lesz. Hétvégén ebédre főzök frisset, azt esszük vacsorára is. Reggelire szendvics, hétvégén tojásrántotta is szokott lenni. Tízórai és uzsonna: gyümölcs.

2023. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyeseknek egy egész nap vagy egy egész élet csak a főzéssel telik, csak azért hogy jót egyenek, aztán minden landol az emésztőgödörbe.
2023. okt. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!