Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről? Betegen...

Mit gondoltok erről? Betegen emberekkel dolgozni

Figyelt kérdés

Fodrásznál voltam ma, ahol egy manikuros csaj is dolgozik, eddig tökre bírtam, tök jofejnek gondoltam.

Ma, mint kiderült 39 fokos lázzal volt bent, hangja sem volt nagyon és nagyon csúnyán kohogott, de közben vihancolva meséli, hogy alig aludt éjszaka stb.

Odault a székre, ahol a fodrászhoz szoktak ülni, összevissza kohogott. Mikor szóvá tettem, hogy jobb lenne talán, ha otthon kipihenne a betegséget, annyi volt a valasza, hogy mit feküdjön már annyit.

Nem feltétlen magam miatt nem szimpatikus ez a hozzáállás, hanem mert otthon van a 2 éves kislányom, illetve pocakban a testvére.

Ráadásul amikor megérkeztem, akkor ment el a vendége, és azelőtt jöttek hozzá, hogy én végeztem volna. Ott volt majdnem 2 órát uresjaratban és nem is volt aznap több vendége.

Én megértem ,hogy kell a pénz, kell dolgozni, de bennem annyi lenne a másik felé, hogy így nem fogok bemenni dolgozni, hogy telekohogjem a helységet.

Akihez én járok kormos, ha csak egy kicsit tusszog, ír, hogy mi a helyzet, rám bízza megyek e így hozzá, illetve maszkban van.

Én vagyok rosszul bekötve, ti mit gondoltok erről?



2023. okt. 10. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyen véglényeket én sem bírom. Ha már magát nem tiszteli meg azzal, hogy otthon gyógyul, menjen olyan helyre, ahol másokat nem tud megfertőzni. Neki lehet csak egy kis megfázás, míg másnál komoly szövődménye lehet.
2023. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!