Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki introvertált emberfóbiás...

Aki introvertált emberfóbiás miért megy el olyan helyre dolgozni ahol emberekkel kell foglalkozni?

Figyelt kérdés

Nem egy ügyfélszolgálaton, boltban találkoztam ilyen dolgozókkal látszott rajtuk hánynak az egésztől meg az emberektől.

Miért kinozzák magukat ezzel?


2023. márc. 22. 14:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Pénzért.
2023. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát gondolom, hogy ne haljanak éhen?

Nem csak azért hányhat valaki az emberektől meg a munkájától, mert introvertált, az emberek alapvetően bunkók a boltokban is, aztán egy idő után ebben ki lehet égni.

2023. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

Nem feltétlen introvertált és nem feltétlen emberfóbiás.

Lehet, "csak" ki vannak égve, elfásultak, ilyesmi és ezt a vevőkön, ügyfeleken vezetik le.

2023. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
A bolti eladó egyike azon elképesztően kevés szakmáknak, amikből okj szinten is meg lehet élni (nagyjából), és nem igényelnek iszonyatos erőfeszítést mint pl. a gyári munka. Emiatt nem csak azok mennek eladónak, akik ezt szívesen csinálnák, és menne is nekik zsigerből, hanem sajnos azok is akiknek ez volt a legjobb választási lehetőség, de egyébként full alkalmatlanok rá.
2023. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Utolsó ha ilyen jó akkor menj el bolti eladónak és próbáld ki mennyire könnyű munka úgy lelkileg mint fizikailag!


Pont tudom milyen az ezért nem értem miért megy oda dolgozni aki még az embereket sem szereti

2023. márc. 22. 14:30
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Mert ők is pénzből élnek.
2023. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
Hogy tanuljanak szocializálódni. Fejlődni.
2023. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mivel nincs más munkalehetőség (max gyárban sz0pn1 kevesebb pénzért 4 műszakban)
2023. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%
Mert ilyenekre kb barkit felvesznek, konnyu elhelyeszkedni es megse gyar meg wc takaritas
2023. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
#5 Rendben aranyom, te addig menj be a gyárba egy éjszakás műszakra, és gyárts le 2000 darabot, úgy hogy stopperrel állnak melletted, vagy menj el tetőt javítani a 40 fokban. Dolgoztam bolti eladóként, és hidd el, távolról sem az a világ legmegerőltetőbb munkája. De tudom hogy mindenkinek a saját nyomora a legnagyobb...
2023. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!