Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki úgymond a hátam...

Ha valaki úgymond a hátam mögött a lakásomban alszik, mit kéne érezzek?

Figyelt kérdés

Van egy új lakásunk, ahol nem lakik senki, ki szoktuk adni néha, otthon csere kereteiben belül, nem pénzért (nem Airbnb lakás!)


A takarítónk intézi a lakás takarítását és kulcs átadását.

Ma kiderült hogy reggel odament a feleségével és a gyerekével - ma van a takarítási nap - és elszólta magát, hogy ott alszanak.


Korábban már aludtak párszor abban a lakásban ahol mi is lakunk, amikor üres volt, de az előre meg volt beszélve.


Úgy érzem nagyon lazán veszi, és engem bosszant, de férjem azt mondja nyugi.

Nem írigységet érzek, hanem inkább felháborodást. Túl reagálom? Ti mit gondolnátok ilyen esetben?


Szégyellem hogy ezt érzem, de úgy tűnik mintha élősködnének rajtunk.


Ebben az új lakásban minden új, és pl. aggódom hogy a gyerek valamit tönkretesz.

Van egy közös spa részleg és edzőterem is, gondolom azért alszanak ott, hogy úgymond ezeket és a lakást élvezzék.


2023. okt. 14. 09:02
 1/4 Kitana. ***** válasza:
88%
Szerintem igazad van, ha nem beszélitek meg előre, ez nem normális. Ha egyébként nem zavarna a dolog, akkor mondd meg neki, hogy ez így nagyon nem oké, de ha szól előre, akkor megengeditek néha persze, de ne kezelje úgy, mintha az övé is lenne. Egyébként bekameráznám a lakást, nem az egészet, csak mondjuk egy kamera ami az előszobát, bejárati ajtót nézi, ez nem hiszem, hogy sértene bármilyen személyiségi jogokat, aztán ha ezután is lazázik, lehet új takarítót keresnék.
2023. okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Ha siman ott alszik minden jottment ígyis, nem csoda hogy igy gondolkodik akkor.
2023. okt. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%
Akkor ez valami dugohely? Nagyon úgy tűnik.
2023. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Én ki lennék akadva, ha a takarító beköltöztetné a pereputtyát a lakásomba. Nyilván ha valami gáz van akkor oké, 1x aludjon ott ha megengedem, de kérdezés nélkül ott aludni a családdal...azt biztosan nem engedném. Zárcsere és keresnék más takarítót.
2023. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!