Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttam ma egy nőt akinek...

Láttam ma egy nőt akinek szőrös volt a karja. Megdöbbentem. Nem annyira erősen volt szőrös, de mégis. Nők, ti vágjátok a szőrt a karotokon? Vagy télen ez nem számít.

Figyelt kérdés
2020. jan. 21. 17:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
Én mindig gyantázom, télen is, mert engem zavar, ha szőrös. Úgyhogy megértem a döbbenetedet.
2020. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%
El is menne a kedvem a páromtól, ha gyantázná, borotválná magát. Szerencsére, soha nem is tette.
2020. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
5%
én a strandon láttam szőrös hónaljú nőt, majdnem beokádtam :D
2020. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Szőrös férfihónalj izgató?
2020. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
21%
Egyik csaj ismerősömnek nagyon pihe, alig látszó szőke szőr van a karján. Szerintem ebben a formában annyira nem gáz a dolog, de persze sűrű fekete szőrt már nem látnék szívesen.
2020. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is szőrös a karom, alig látható ezért nem szőrtelenítem. Ez megint olyan dolog, ami miatt egy nőnek rosszul kéne éreznie magát és megfelelési kényszert szül.
2020. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A nők olyan felszínesek és agymosottak. Ugye?
2020. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Egy szőrös karú nő, te jó ég, vége a világnak! 😄 (Transz)feminin emberként ha válaszolhatok: saját magamon engem zavar, mivel elég erős (éljen a tesztoszteron), úgyhogy szőrtelenítek, de egyáltalán nem ítélem el, ha egy nőnek szőrös a karja. Akkor se, ha vastag, sötét szőr van a karján. Sőt, hadd sokkoljalak le: azon sem botránkozom meg, ha a hónalja, neadjisten a lába szőrös! 😄 Nem szokványos, ez tény, de ha neki így jó, akkor hagyja meg, nekem ezzel nem árt. Nem vagyunk egyformák.
2020. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld a Latin-amerikai nők meg egyáltalán nem borotválják a kezüket! Na akkor most mi van?
2020. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szedem, minek? Bőven elég a testem többi része amin ezt kell csinálnom. Ráadásul viszonylag világos, szóval nem érdekel.

(Még a kis "bajszom is szedem, pedig az egy rémálom, mert érzékeny a bőröm).

Akinek emiatt nem fogok kelleni, mert van karszőröm az igy járt, nem hinném ,hogy egy kapcsolatnál ez a legfontossabb dolog:D


19/L

2020. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!