Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet olyan hogy fiatal boomer?

Lehet olyan hogy fiatal boomer?

Figyelt kérdés

Mivel azért idős nem vagyok de már nem igazán tudok megérteni 1-2 dolgot de az oszt. társaimnak meg normálisak ezek én meg csak nézek hogy hmm, oké...


Pl: NPC-zés, Random baromságok felkapása,stb..



#fiatal #boomer #nem megértés
2023. okt. 16. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem.


Próbáljuk már a szavakat az eredeti jelentésükben használni. Ez egy generációt jelöl, nem egy attitűdöt. Hülyét kapok attól, amikor 40-esekre mondják, hogy boomer, vagy 50-esek jönnek azzal, hogy ő Y-generációsnak érzik magukat.


Ha már nem követed mindenben a korosztályodat (ahogyan egyébként teszi mindenki más), akkor kezd azzal, hogy nem használod a "boomer" kifejezést.

2023. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem boomerség, hanem a szocializáció hiánya: nem veszel részt ugyanabban a közösségi életben, így nem tudod mik a felkapott dolgok, miről beszélnek a többiek.
2023. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Amire te gondolsz, magyarul a "begyepesedett" figura.

Te is lehetsz az, ha úgy érzed.

De akkor ne használj angol szavakat lehetőleg.

Én például még könyveken nőttem fel, magyar (nyelvű) irodalmon, tehát elvből is utálom az angolos nyálaskodásokat.

De nyilván sok esetben vannak megkerülhetetlen angol szakkifejezések, amire én sem tudok jobb magyar megfelelőt.

Amúgy meg Windows 98 óta ott vagyok a szeren, tőlem tanulhat sok taknyos.

2023. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3: eddig sokkal idősebbnek hittelek. Vagy én kezdtem korán MS-DOS-sal meg Window 3.1-gyel?
2023. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, lehet hogy rosszul használtam a szót de én semmi menőt nem látok abban amit ők úgy gondolnak. (de lehet csak szimplán értelmesebb vagyok 1-2 oszt.társamnál, nem tudom.)
2023. okt. 16. 19:41
 6/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

4.

Abban a korszakban a TV-videó szervizemmel foglalkoztam, 98-ban jutottam oda, hogy emlegetik az emberek ezt az Internet nevű valamit, nézzük meg akkor, és összeraktam az első gépem.

2023. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nők nem szeretik se a bommereket se vamzereket se a műmájereket.
2023. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki szereti azt hinni, hogy érettebb a társainál.... felnőtt korban is, de kamaszkorban aztán főleg.

Téged egyszerűen nem érdekel az a szubkultúra, ami a többieket igen. Ez ilyen. Keresd meg azt, ami téged érdekel, és csatlakozz azokhoz, akiket szintén az érdekel. Ennyi.

Mondanám, hogy régen egyszerű volt, de f*đzt volt egyszerű:D Tudnád mennyit kaptam a zenekaros pólóim meg a hosszú hajam miatt... Menő volt rockernek lenni a 2000-es évek végén? Dehogy volt!:D Dehát ha egyszer ez van, akkor ez van. Egyzerűen nem érdekelt az, ami meg sokakat tökre megmozgatott. Más viszont igen.

Ez nem érettség kérdése, hanem érdeklődési köré.

2023. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Boomer az egy generációt jelöl.


Amit leírtál az a tipikus "én nem olyan vagyok mint mások" hozzáállás.

Az hogy nem érdekelnek téged bizonyos dolgok, nem tesz se érettebbé se pedig különlegessé, hidd el jó páran vannak akik hasonlóan állnak a dolgokhoz mint te.

2023. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Aha, értem.

8: Tőled kaptam eddig a legjobb választ mert a te válaszod volt az ami igazán arra adott választ amit kérdeztem.

2023. okt. 17. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!