Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek baj ha egy buta...

Szerintetek baj ha egy buta izomagy akarok lenni?

Figyelt kérdés

Az baj ha nem akarom használni az agyam csak egy egyszerű primitív ember akarok lenni.

Olyan munkát is akarok ahol nem kell gondolkodnom pl egy segédmunkás akinek csak megmondják hogy vigye a dolgokat a bol b be.

Valahogy jó dolog ostobának lenni szerintem



2023. szept. 15. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Akkor miért nem mész inkább politikusnak? 😅
2023. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Bár én jól keresek, a munkám nagyon nagy felelősséggel jár. Néha én is elgondolkozom, hogy keresek valami egyszerűbbet.
2023. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha bírsz furikolni egész nap nyáron a melegben, anyagi gondjaid nem lesznek.
2023. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem baj. A te döntésed, hogy mit kezdesz magaddal.
2023. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Hosszútávon szerinted ez így jó, megoldás lehet? Ha már élni kell, akkor hasznos tevékenységet vézz, szerintem.
2023. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Én klimatizált ruhát szeretnék és akkor én is dolgozok kint.
2023. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem baj.Mondjuk én segédmunkás vagyok,és időnként olyan dolgokat is meg kell oldanom,ami irodai dolgozók dolga lenne,csak szrnak rá,vagy nincsenek képben.De annyit biztos nem kell gondolkoznod,mint egy pénzügyesnek,vagy munkaügyisnek,úgyhogy hajrá!:D
2023. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Én pénzügyes vagyok,de tök automatikusan csinálok mindent,amit betanultam, alig gondolkodok közben.
2023. szept. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem baj. Csak így tovább. Ne hallgass másra. Ha neked az tetszik akkor csináld azt. Ennyi.
2023. szept. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Az nem baj ha a munkádban nem szeretsz gondolkodni, de azon kívül muszáj leszel hacsak nem akarsz napról napra élni.

Megkeresed a oénzt de át kell gondolni mire költöd, mire van szükség, ha marad mibe fekteted hogy ne vesszen el, ha gyetekek lesznek akkor milyen iskolába járjanak, hogyan neveld őket, stb. Az élet a gondolkodásról szól.

2023. szept. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!