Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha uj párom (férfi) mindig...

Ha uj párom (férfi) mindig azt mondja, hogy ő nek érzi magát szerethetőnek , akkor mivel tudnék rá "hatni"?

Figyelt kérdés
Nagyon is az, és azt szeretném, hogy érezze is, hogy számomra nagyon szerethető.Mivel tudnám ezt úgy kifejezni, hogy el is higgye.
2023. okt. 20. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez is jól indul...
2023. okt. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem te nem tudod szeretni, hanem ő önmagát, vagy csak nem tudja fogadni a szeretetet átmenetileg. Te csak legyél ott mellette, és majd megenyhül. Ha kimutatja, érezteti veled hogy mennyire nagyon szeret, akkor már kijött a gödörből. Biztos most is kapsz valamennyi szeretetet, de nem hiszem hogy szívből jövő tiszta szeretetet. 30/F
2023. okt. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
mazochista, b@szd meg felcsatolhatóssal és jobb lesz
2023. okt. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
3: Muszáj kreténnek lenned? Alapból engem nem zavarna hogy az vagy, de a faaszért kell a nyilvánosság előtt irnod. Írd egy füzetbe a gondolataidat mint azt sok zseni tette. Ne nem vagy az, de legalább megkímélnél másokat a szenvedéstől.
2023. okt. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Önmagát nem tudja elfogadni, stb stb. 🤷🏽
2023. okt. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Valamelyik rokonával van szerintem konfliktusa. Persze nem fogja bevallani mert érzelmileg függ tőlük, de megpróbálhatod kideríteni miben nem igazán passzolnak a szeretett rokonnal/rokonokkal.
2023. okt. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért érzi magát nem szerethetőnek?
2023. okt. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezzel az a baj, hogy minél jobban belehergelte már magát ebbe, minél több csalódás élte, minél régebb óta tart ez a mentális állapot, annál nehezebben fog helyrebillenni egy normális, szerető pár mellett is.


Habitus és türelem kérdése, nekem így 45 évesen már nem lenne ahhoz türelmem, hogy valakinek állandóan bizonygassam, hogy de igen, mennyire fontos nekem és mennyire szeretem.


Enyhe esetben, ha csak kicsit bizonytalan most az elején és szépen helyreáll, ahogy telik az idő és látja, hogy te ott vagy mellette és jól meg vagytok, az oké, de ha neked mellette ez lesz az életfeladatod, akkor az tönkre fog tenni. Neki kell ez esetben rendbetenni a saját traumáit, problémáit, szóval ilyen esetben csak úgy maradnék vele ha terápiára jár.

2023. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
7-es: az esetek jelentős részében ez a csomag már a szülői házból érkezik, vagy csak alapozódik meg, erre épülnek rá a párkapcsolati csalódások, baráti csalódások. Öngerjesztő folyamat ez is sajnos, mint oly sok más lelki probléma. Megfelelő kombinációk esetén egy amúgy tök átlagos, kedves, jólelkű, értelmes ember is a végletekig szét tudja cseszni a saját életét azzal, hogy hagyja, elhitessék vele szemét alja emberek, hogy ő semmit nem ér, nem szerethető, soha senkije nem lesz stb. (8as vagyok).
2023. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem már most manipulál téged, hogy később irányítani tudjon. De ne legyen igazam.💁‍♀️
2023. okt. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!