Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az létezik hogy valaki direkt...

Az létezik hogy valaki direkt ekkorra tervez gyereket, vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés
nővérem 78'as születésű, én '90-es kisöccse vagyok második gyerekként. hiába kérdezem idősebb szüleimet, érdemi választ sosem kaptam rá hogy igazából én mindenképp csak becsúszott lehetek 12 év korkülönbséggel? elintézik egy így sikerülttel. direkt nyilván nem terveztek ilyet, de nem akarja beiismerni anya. 36 évesen vágtak bele másodszorra a gyereknevelésbe a nulláról, és kicsit elmaradottnak is érzem, nem a legjobban tudtak lereagálni helyzeteket amiken átmentem, fiatalabb szülők előnyösebb helyzetben voltak és lehet többet tudtak segíteni gyerekeiknek.
2020. máj. 15. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha így sikerült, az azt jelenti, terveztek, de ilyen soká jöttél össze. Szülés után felborulhatnak a hormonok, talán anyukád sokáig nem esett teherbe.
2020. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mindig olyan könnyű teherbe esni! Plussz pl van olyan a rokonságomban ahol 10 év után merült fel, hogy mi lenne ha lenne egy 3.
2020. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!