Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha a férjem...

Fruzsica kérdése:

Mit csináljak ha a férjem utálja a szüleimet? Minden héten elvisz hozzájuk de ő nem jön be, csak kirak. Mert nem vesznek a gyerekemnek semmit hiába volt pénzük, engem csak telefonon köszöntenek fel stb... Nagyon bánt ez engem hogy utálja őket.

Figyelt kérdés
2023. okt. 21. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van alapja annak ami zavarja őt érdemes lehet beszélni a szüleiddel. Az, hogy hetente mész szíved joga, de akkor is túlzás lenne elvárni, hogy ő is menjen minden héten, ennyi idő még akkor is sok lenne, ha kedvelné őket.
2023. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig nem lenne sok
2023. okt. 21. 23:33
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

Nem váltál le. Válni fogtok. Úgy lesz a jó mindenkinek.

Utálja őket. Ezt nem tudod megváltoztatni.

Minden héten.

Nyugi, ő addig máshol érzi jól magát .

2023. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
En nem vittem sose az asszonyt, magátol ment. Nekem felmentesem volt a csaladlatogatasok alol. Nem valtunk el. Elobb utobb elmaradtak ezek a latogatasok.
2023. okt. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Mintha rólam írtál volna. Anyámék sem vesznek semmit a lányomnak, mert hülyék a pénzt beosztani így mire odakerül a dolog rendszeresen nincsen már pénzük. Engem is csak telefonon köszöntenek. De mivel engem szeret a férjem ezért megprobálja tolerálni a baromságaikat ha nehéz is.
2023. okt. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de teljesen a férjeddel értek egyet. Minek menjen jópofizni az anyósékhoz, ha nem érzi jól magát ott. A szüleid nem költenek ajándékra az unokájuknak ez az ő dolguk, a férjed meg nem akar velük találkozni ez meg az ő döntése.


El kéne felejteni azt, hogy a rokoni kapcsolatban kötelező is összejárni!


Én szerencsés vagyok mert csak évente egyszer találkozom az anyósommal két napra. Nem kedveljük egymást.

2023. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Két napra? De minek?
2023. okt. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves 5ös. Engem is szeret a férjem, nem nem válunk el.

Mi boldogok vagyunk ...csak az zavar hogy nem jön. Apám58éves anyám 54 apu sokszor van korházba mimden héten és még erre se képes hogy megnézze mi van vele.

Én ugy vagyok addig megyek még élnek

2023. okt. 22. 09:12
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kedveli akkor minek nézegesse, amúgy is ott vagy te. Hasonlóan gondolkodom.
2023. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért zavar, hogy nem megy?
2023. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!