Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rasszista vagy?

Rasszista vagy?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?

2023. okt. 27. 21:52
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
tapasztalat alapján ítélkezem
51 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
23%

Volt már ez a kérdés, ott válaszoltam is.

Újabb közvéleménykutatást végzel, kérdező?

2023. okt. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Előítéletes vagyok c-kategóriás személyekkel szemben, amire minden okom meg van. Így tapasztalat alapján ítélkezem. Persze voltak, akik bebizonyították, hogy nem a rosszabbik fajtából származnak, onnantól fogva meg semmi problémám nem vomt velül. De ismeretlenül jobb a fél lépés távolság.
2023. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Kitana. ***** válasza:
87%
Blahán, Nyugatinál, 1-es villamoson stb igen, de a normális embereket nem utálom csak azért, mert valamilyen csoport részei.
2023. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Metionin ***** válasza:
88%
Tapasztalat alapján előítéletes vagyok.
2023. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Én egyformán utálok mindenkit.
2023. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
60%
Igen
2023. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 UlfOrmson ***** válasza:
89%
A munkám során gyakran dolgozok "c" munkaerővel. Előítéletesen állok mindig hozzájuk, az esetek jó részében eddig pozitívan csalódtam (ennek ellenére ha új brigáddal kell dolgozni, újra előjön az előítélet, így mindig csak pozitívan csalódok).
2023. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
Ha egy nővel már több férfi erőszakoskodott, ezért gyanakvó a férfiakkal szemben, akkor ő androfób, vagy a saját tapasztalatai alapján ésszerűen cselekszik? Na így vagyok én a C-kkel szemben. Ha ez rasszizmus, kövezzenek meg érte.
2023. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
66%

A tapasztalatokkal annyi probléma van, hogy 10-ből 8 cigányt látsz lopni, a másik kettő meg éppen tisztességesen él, de azért lenézem azokat is, mert a többi amúgy sz.rházi.

Ezzel alapvetően nem is lenne semmi gond, ha a kedves nem-roma emberek, a “tapasztalatokból” eredő feszültséget, nem azon a két tisztességesen dolgozó/normális/veszélytelen emberen vezetné le. (Mondván az úgyse fog belém kötni, nyugodtan lehet sértegetni.)

Ha ennyire tapasztalati emberek vagytok, legyetek szívesen szépen odamenni a drogtanyákra a beszívott tesókhoz és lehet nyugodtan panaszkodni!

Hajrá

2023. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
A tapasztalat-alapú rasszizmus általában nem azt jelenti, hogy ugyanazt a proaktív kötözködést műveli az illető, amit a c-k többsége szokott, hanem fokozott óvatosságot és a legrosszabb feltételezését. Van, hogy feleslegesen, de az ő szempontjából ez még mindig a jobbik eset, mintha olyannal lenne jóhiszeű, akivel nem kéne. Lehet sajnálgatni a rendes kisebbséget és jogos is, de gondoljunk már bele azoknak a helyzetébe, akik a többségtől szenvednek.
2023. okt. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!