Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen szándékai vannak az...

Milyen szándékai vannak az ilyen típusú embereknek?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja ismerjük egymást (a félreértések elkerülése végett: én is, meg ő is lány, én vagyok a fiatalabb), egy közös érdeklődési kör alapjan találtunk egymásra, párszor nagyjából jól ment minden, hosszabban beszélgettünk, de aztán egyre többet kell várnom, mire visszaír, de akkor is hamar leráz, hogy fáradt, és korán kell kelnie. Meg amúgy mindig is én kerestem őt, ő engem nem, így úgy voltam vele, hogy akkor inkább hagyom az egész dolgot. Aztán egy hónap múlva ő írt rám, megkerdeztem miert, mire azt irta, nem sokat beszélgettünk eddig. és akkor felvetettem azt az ötletet hogy beszéljük meg, mi volt a baj, ha tudok változtatok, amire azt írta, nem volt semmi, csak elfoglalt a munkájával. Aztán megint ugyanaz lett, hogy nehezen írt vissza, meg hamar lezarta q beszélgetést. De a vicc az, hogy folyamatosan elerhetőnek látom, és azt is látom, hogy mindig posztol valamit, csak éppen arra nincs ideje, hogy nekem visszaírjon.
2023. okt. 29. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled igazán. Az ilyenből nem lesz barátság.
2023. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindjárt gondoltam, de akkor miért írt rám, akkor az egyszer?
2023. okt. 29. 19:52
 3/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul úgy, hogy utána se változott semmi
2023. okt. 29. 19:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Kár ezen rágódni. Am. egy picit nyomulósnak tűnsz, lehet vissza kellene venned
2023. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyes is írta, nem érdekled, egy vagy a sok "barát" közül, nem lényeges, hogy jelen vagy-e az életében vagy nem. Ha arra van ideje, hogy posztoljon, akkor annyira nem lehet elfoglalt. Ezt engedd el, mert ilyen hozzáállással nem fogsz se te se ő semerre se jutni.
2023. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Írni nem fogok már neki az biztos, de ha ő ír megint egy idő után akkor mi legyen?
2023. okt. 29. 22:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem dönthet senki helyetted és nem is mondhatja meg neked senki, hogy ebben meg abban a helyzetben mit csinálj.

Akarsz te ilyen "barátságot" egy ilyen emberrel vagy nem?

2023. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez amugyse barátság így.
2023. okt. 29. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs szükségem napi beszélgetésre ugyanazzal az emberrel. De beszélgetek esetleg mindennap valakivel de váltogatom őket. Van hogy senkivel nem beszélek csak nézegetek fent engem érdeklő tartalmakat és esetleg posztolgatok is. Csak azokkal tudok igazi barátságot kialakítani akik hasonlóak. Akinek kell a pár naponta beszélgetés vagy megsértve érzi magát ha nem keresem vagy ő sokat keres és figyelmen kívül hagyom azokat kerülöm. Pedig ha nem lelkiznének a semmin, akkor szívesen beszélgetnék velük néha. A legjobb barátnőimmel van hogy fél évig vagy egy évig nem beszélek. De mikor igen akkor pont olyan mintha tegnap lett volna az utolsó beszélgetés, nincs feszültség, nincs nyomaszto hangulat, nincs olyan hogy hát már nem is tudok mit mondani így hogy 1 éve nem beszéltünk. Nem azért van mert nem érdekel valaki, nekem ez a természetes. Vannak periódusok. Van hogy adott emberrel egy darabig napokig beszélek vagy 1-2 héten át aztán csendesség. Aztán hónapokig nem. Nem változott semmi vele kapcsolatban. Aki nem ilyen az nehezen vagy egyáltalán nem érti meg ezt.
2023. nov. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!