Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jelent-e valamit, hogy adott...

Jelent-e valamit, hogy adott embereknek melyik évszak a kedvence?

Figyelt kérdés

Pl. akinek a tél, az zárkózottabb (?)

ilyenekre gondolok


2023. szept. 15. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

"Pl. akinek a tél, az zárkózottabb (?)"

. Nem, ez így baromság.


Ellenben az emberek többségénél világos oka van, miért az a kedvence:

- tél, mert szereti a karácsony

- ősz, mert akkor van a születésnapja

- nyár, mert eszébe jut, hogy gyerekkorában a nagyszüleinél nyaralt

- tavasz, mert szereti, hogy minden nap egyre jobban ki lehet mozdulni


Utóbbiak persze elárunak sokat az emberről

2023. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
nem. csak egy újabb felesleges módja hogy előítéleteket támassz mások felé, ahelyett hogy megismernéd őket.
2023. szept. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nyár, mert fázós vagyok. Feltételezem, hogy aki a telet szereti, az meg nem az.

Kb. ennyi.

2023. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
Ha a nyár, akkor valószínűleg telik neki nyaralásra meg légkondira, nem a panelban rohad a 10.-en.
2023. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

A tél a kedvenc évszakom, mert akkor nem vagyok rosszul a melegben, és mert nincsenek rovarok, és a szomszédok sem tudnak kinn hangoskodni meg kiengedni a kutyát, mert hideg van.

Semmit nem árul el az emberről, hogy melyik évszakot szereti.

2023. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne ráció.
2023. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Önmagában nem,de ha meg tudja indokolni,akkor igen. Vagy ha megismered és rájössz. Ha azért szereti a telet, mert rohadhat bent egész nap a telefon es sorozatok előtt miközben zabál,akkor arra nem a zárkózottság a legjobb szó. Ha eljár síelni meg szereti a karácsonyi zsongást,akkor meg nem zárkózott.
2023. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Nekem azért a tél a kedvencem mert utálom az emberi fajt. És télen az emberek többsége a házban ül bent és így kevesebb embert látok az utcán. És ez rohadt jó érzéssel önt el főleg, hogy a többség menne jobbra-balra csak hideg van, kevés program stb és ezért kényszeresen otthon vannak. Ez jó. Ez jelent valamit?
2023. szept. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Igen utolsó,azt,hogy egy szeretethiányos kis gyökér vagy,aki nem utálja az "emberi fajt", hanem csak bssza a csőröd,hogy nem vagy középpontban:)
2023. szept. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk írhattál volna valami kedveset is, hogy javuljon a "problémám" de nem, inkább tovább súlyosbítottad azt, köszönöm. Hoztad az átlag emberi természetet és tovább erősíted a negatív véleményemet az emberi fajról. Amúgy meg én nem szeretek középpontban lenni, sajnos rosszul tudod ezt. Épp ellenkezőleg na mindegy.
2023. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!