Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha ráírtam, de...

Mit csináljak, ha ráírtam, de két nap után sem válaszol?

Figyelt kérdés

Nemrég találkoztam egy volt osztálytársammal, nagyon megörült nekem, beszélgettünk, utána még összefutottunk párszor.

Nekem úgy tűnt, hogy tetszem is neki.

Két napja ráírtam, kérdeztem volna, hogy mi ujság vele, meg azzal kapcsolatban amit beszélgettünk legutóbb.

Másnap látta, de már két napja nem írt vissza.

Gondolom talán elfoglalt, vagy elfelejtette, vagy nem is igazán érdekli, nem tudom...

Szerintetek mit csináljak? Jelezzek rá valahogy vagy várjak, vagy ilyenkor mi a helyzet?



2023. okt. 29. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán mégsem érdekled.Én ha oda vagyok valakiért és tetszik is akkor nem csak megnézem hanem vissza is írok.Nos a te esetedben csak megnézte.Én ha bármilyen elfoglalt is vagyok és érdekel valaki visszaírok.Szerintem hagyd, várj.
2023. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez annak a jele, hogy tulertekeled magad.
2023. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
persze, elfoglalt.. naponta 4-6 órát lógnak az emberek közösségi médiában, de annyira elfoglalt, hogy ne tudjon 5 szót beírni messengerre.
2023. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg várj. Mert akkor talán még meggondolhatja magát. Ha megint írsz, akkor esetleg elijeszti a nyomulás.
2023. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

Foglalt szivi. Csaladja van, vagy élettársa. Tetszeni lehet tetszel, csak éppen foglalt a kégli es a szíve.

Felejtsd el

2023. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Semmit, ha akar, majd ír.
2023. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Szinte látom, ahogy a rosszindulatú kommentelőket elönti a mámor, "hogy na most végre odacsaphatok egy beszólással a visszautasított nőnek, hiszen engem is mindig elutasítanak". Roppant kemény, férfias dolog. :D
2023. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem válaszol a pasi szerintem nője van. Lehet eljátszott a gondolattal, mert nem vallotta be hogy foglalt, de vegulis rájött hogy neki nem fér bele a felrekúras

Ha ezert rosszindulatú vagyok akkor ez van. Mit mondjak? Le van merulve telefonja , fogja kezet az anyukája es azert nem tud írni es meg kell gondolja a dolgokat amúgy is de holnap mar biztos válaszol, csak kicsit meditalt

2023. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Ez azt jelenti, hogy 48 óráig nem válaszol neked valaki, és már ettől idegbajos leszel. Nem lesz ez így jó hosszútávon.
2023. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Normalis dolog 48 órákat es heteket várni egy valaszra, 9 es?

Így viselkedik egy férfi, akit érdekel a nô?

Hat nekem már 48 óra után ne is válaszoljon, mert már tudom, hogy epp majd odahány illemböl 2-3 szót, így undorból, mert nem igazán érdekelt

2023. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!