Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki olyan...

Hogy lehet valaki olyan megszállott idióta, hogy folyamatosan csesztet, de úgy, hogy már kénytelen voltam törölni magam fb-ről, Twitteről is?

Figyelt kérdés

Nem ismerem személyesen. Szerencsére. Mégis van egy idealizált világa, amelyben én vagyok az alfa és az omega, és nem tud lekopni rólam. Azt szerencsére nem tudja hol lakom. Még...

30/N



2023. nov. 3. 05:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért magadat törölted? Őt kellett volna tiltani csak, és ha jön újabb profillal, akkor jelenteni, mint zaklatót.


Az ilyenek pszichés betegek.

2023. nov. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Mert már az álprofilok gyártása olyan méreteket öltött, hogy elegem lett. Nem utolsósorban az írt üzenetek tartalma...

Szerettem volna minimalizálni a platformok számát, ahol megtalál, viszont még így is megtalálja a módját. Nem kicsit nyugtalanító, mivel még soha nem voltam ilyen helyzetben és nem tudom egy ilyen beteg f@sz meddig megy el.

2023. nov. 3. 05:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még azt csinálnám, hogy ha tudod a nevét, esetleg, hogy hol lakik, vagy valami konkrét elérhetőség hozzá, az eddigi üzeneteket nyomtasd ki és menj el vele a rendőrségre. Jelentsd fel zaklatásért.
2023. nov. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3,

Megfordult a fejemben, hogy a rendőrséghez fordulok, azonban kérdés, hogy történne e bármi. Mivel fizikai atrocitásra nem került sor, van az a mentalitás tudjátok "nem számít, amig vér nem folyik".

Mindeközben meg zaklatással valakinek meg lehet keseríteni az életét büntetlenül.

2023. nov. 3. 06:06
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Én nyomoztam volna picit utána és megzsaroltam volna. Visszanyal a fagyi. Bár kérdés, hogy mennyire nem épelméjű.
2023. nov. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobban titkosítani a profilod?

Pl csak te jelölhetsz be bárkit is, új üzenet rögtön a spambe?

2023. nov. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Ismerem a helyzetet.

Nekem két olyan személy is van aki évek óta próbál zaklatni, keresni, írogatni meg nyomulni.

Az egyikük olyan szinten, hogy hiába tiltottam le Facebookon, csinált új és új profilokat amivel rám tud írni, Instagramon is és még Deviantarton is sokszor üzeneteket próbál küldeni, regény hosszúságú szövegekkel.

Meg se tudom mondani hány éve megy ez, de engem nem zavar, mindig letiltom már nem foglalkoztat a dolog :D

Az üzeneteit törlés nélkül elolvasom. Ignorálni kell és kész :)

2023. nov. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

7-es voltam.

Az kimaradt, hogy amíg ez csak online térben megy, addig könnyű, mert csak blokkolom, törölgetem az olyan személyt aki zaklat, ha élőben is megy ez a dolog, akkor az már gáz...ott már komolyabban kell venni az ügyet.

35/N

2023. nov. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Hát,lehet,hogy lassan személyesen is keresni fog.Meg telefonon,e-mail-ben,ha meglesznek az adataid.Aztán jön a követés,stb.,ha rád száll.
2023. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nem töröltem volna magam, hanem szimplán csak berakom az üzeneteket spamba. Nem tiltott, csak spam, tehát ír és ír, de én nem látom, nekem nem dobja fel. Ő viszont nem tudja hogy nem látom, tehát nem gyártogat új profilokat se addig, hiszen nem kapott tiltást, de engem se zavar. Mondjuk ami problémásabb, hogyha kint van a többi elérhetőség, akkor valószínű ott is meg fog jelenni idővel. Szóval ez is csak tüneti kezelés sajnos. A legjobb lenne leállítani végül, valahogy.
2023. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!