Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kanapészörf biztonságos?...

Kanapészörf biztonságos? családnak is lehet?

Figyelt kérdés
szerintem sok családnak elég drága már 2- 3 napra is a szállás gyerekekkel. mi szívesen vendégül látnánk másokat,akár családot is,mert két üres szoba van,egyikben franciaágy,másikban emeleteságy,mi nem ott alszunk.nekünk elég lenne egy szoba is,szívesen utaznánk,de a szállás sok pénzt elvisz. mennyire lehet bízni a kanapészörf oldalban? csak szingliknek való? csongrád megyében lakunk,tehát mi a többi részre utaznánk szívesen országon belül. van aki családos és szintén érdekli ez a lehetőség?
nov. 3. 11:06
 1/2 A kérdező kommentje:
de olyan is írhat aki egyedül van,de szívesen fogadna be családot pár napra. ha kevés a rokonság,és az is közelben van,ez jó megoldás lehet
nov. 3. 11:08
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

10 évig voltam couchsurfingen, ha okosan használja az ember akkor biztonságos, de családokat nem nagyon láttam rajta. Én nem mennék családhoz és nem is fogadnék családot.

Alapból a CS kényege az, hogy megismersz egy csomó embert és időt töltesz azokkal is akiknél megszállsz, vagy akik nálad szállnak meg. Nem arról szól, hogy költséghatékonyságból ingyen hotelnek használod, vagy ingyen hotelt biztosítasz valakinek. Nyilván ettől még megpróbálhatod, hátha bejön. Én már jópár éve nem használom az oldalt, lehet azóta változott a hozzáállás.

nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!