Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok rágózni? Ha igen,...

Szoktatok rágózni? Ha igen, mi az oka?

Figyelt kérdés
Stresszoldás? Vagy csak finom?
2023. nov. 3. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Már nem. Csak iskolás koromban rágóztam, hogy evés után kicsit jobb legyen a leheletem, mert ott nem volt mód fogat mosni.
2023. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Én is tinikorokban rágóztam. Évek óta nem vettem rágót.
2023. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Néha. Ha munkából megyek fodrászhoz és belehajol a képembe, előtte igen vagy ha valaki felidegesít, akkor szájrágás helyett azt rágjam.
2023. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Kb 8-10 éve rágóztam utoljára.
2023. nov. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Eleg sokat ragozok, nemtudom figyelemelterelo, megnyugtato de valamit mindig csinalok eleg hiperaktiv vagyok
2023. nov. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a fokhagymával mgkent pirítóst reggelire, és néha hétköznap sem tudok ellenállni neki. Olyankor bekapok egy supererős, "orrodat is tisztítsa" mentolos rágót, egy idő után elveszi a fokhagyma szagát. Egyébként nem szeretek rágózni. Csak akkor használom, mikor nincs lehetőségem kaja után fogat mosni, vagy ha volt is, a fogmosás nem volt elégséges (pl. nagyon fűszereset ettem, és el kell tüntetni a számból a fűszer ízét, szagát)
2023. nov. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Van aki bagózik, a körmét rágja stb. a gondolatok elterelésére. Stresszoldó is lehet, de lehet csak simán azért is, hogy a bacik szaporodás után ne okozzanak rossz leheletet.
2023. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont, én mikor szoktam le a dohányzásról, rengeteget rágóztam. Nem a nikotin hiányzott elsősorban, hanem, hogy csináljak valamit a számmal, ezt teljesen jól kiváltotta a rágózás, ajánlom mindenkinek, aki le szeretne szokni.
2023. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálam is, 8-as. Leszoktam a dohányzásról és helyette rágóztam. Például a reggeli kávé után a cigi helyett bekaptam egy rágót, enyhítette a hiányérzetet. Azóta már ritkábban rágózom, a dohányzás utáni vágy pedig végleg elmúlt, azóta sem gyújtottam rá.
2023. nov. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem kattogott az állkapcsom. Fogorvosom mondta, hogy idővel az állkapocsizmok is gyengültek. Naponta kb. 2 rágót rágok, munkába és munkából menet. Elmúlt a problémám.
2023. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!