Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek tudható be?

Minek tudható be?

Figyelt kérdés
Áruházak (Lidl, Aldi, Spar stb.) pénztárnál a szalagra rakás előtt iszonyat türelmetlenek egyesek, míg addig normál üzemmódban vásaroltak. Ha a kocsit épp nem is tolják rám, de még be se fejeztem a szalagra rakást és már nyomakodva kezdenek pakolni. Aztán szemmel láthatóan idegesek amikor nem tudnak előrébb menni és a kis vásárolt cuccoskájuk elhagyja a őket a pénztár felé de nem tudják követni a bevásárló kocsik vagy a türelmesebb vásárlók miatt. Miért izgulnak be ennyire a pénztár előtt?

2023. nov. 5. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megkérdezted, mit mondtak?
2023. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Lábgomba első tünetei lehetnek.
2023. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

En akkor szoktam csak varni, hogy felpakolgassak a szallagra amikor meg kosarat sem vittem es kézben egyensúlyozok azzal a par dologgal ami a kezemben van es baromi nehez vagy hideg(fagyasztott termek)Pl.Nyaron is befutok gyorsan 2kg kenyer meg 4db jégkrém es lefagy a kezem amire sorra kerulok…(es nalunk nincs sajnos önkiszolgáló)

Munka utan is mikor veszek felvágottat kenyeret, akkor amugy 99%ban a férfiak engednek előre, nőknek eszébe se jutna🤐

2023. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megfigyeltem hasonlót én is: versenynek tartják a vásárlást, paráznak, hogy ki tudják-e fizetni a cuccaikat.
2023. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3# Ezt én is csinálom néha. Tényleg sz.r hideg cuccokkal egyensúlyozni. Volt már olyan, hogy hölgy beengedett maga elé amikor látta, hogy kb 2 valami van a kezemben, ő viszont egy hónapra pakolta a kosarát előttem.
2023. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert paráznak, hogy utánuk a következő ilyen hülye még idegesebb lesz mint ők, le fognak maradni. A kassza után kevés a hely, és ha nem végez a felpakolással, akkor elpakolni sem tud rendesen és még morcosabb lesz mögötte a rokonlélek.
2023. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de azt igen, hogy a Lidlben vagy melyik, meg sok helyen azért van a pénztár után olyan kicsi lepakoló hely, hogy érezzél nyomást arra, hogy kapkodva pakold el a cuccodat. Ebből már valahol a sajtó is csinált botrányt, és azt ígérte az üzletlánc, hogy alakítanak a rendszeren.


Emlékszem, hogy annak idején szép nagy árupakoló volt a pénztár mögött, ahova csúsztathatta a pénztáros a cuccot, és nem volt gond, ha lassu voltál, mert ketté volt osztva, és egy hajtókával elintézték, hogy a következő vásárló cucca is mehessen, sőt, valahol láttam ilyenből hármasat is, az már csúcs volt.


Amúgy meg ezt a bazisorbanállós dolgot nem nagyon értem, van, ahol lehet kártyával fizetni, és nincs is sor az automatáknál, de a pénztárnál mégis hatalmas sor áll és megy a balhé.

2023. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
#7: Végére a válasz: Mert nem tudják használni az önkiszolgáló pénztárt (és valljuk be, a többsége elég sz/r is, mindegyiknél van valami értelmetlenül működő rész) és félnek tőle, féltik a pénzüket. Igen, ennyire IT analfabéra a magyarság
2023. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyanmár! Persze a nyuggerek és idősebbek ok, de a 20-30-40 éves korosztálynál is ezt tapasztalom, hogy inkább beáll a sorba birkulni.

Nem mondom, hogy én rohadt gyors vagyok, mert nem csippantok olyan gyorsan, mint a tízéve pénztárosként dolgozó személyzet, de azért sok időt takarítok meg a sor kihagyásával.

Múltkor a sógornőmmel mentünk a boltba, és bár én fizettem, ő beállt a kasszához, alig bírtam rávenni, hogy az automatánál fizessünk. Hozzáteszem, szerintem nagy összeesküvéselméletes, ez is benne lehet a dologban, de basszus, mennyiben más az, amikor a sorban fizetünk bankkártyával?!


És igen, velem is van néha, hogy elrontok valamit, és az is, hogy nincs ott a személyzet, hogy stornozzon, és akkor fogom az összes cuccot, és megyek a másik automatához, és kezdem elölről.

2023. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Attól még hidd el, rengetegen holt analfabéták az ilyen dolgokhoz, honnan is tanulnál meg, ugye?!
2023. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!