Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a(z akár csak számodra...

Mi volt a(z akár csak számodra) legjelentősebb eredmény, amit valamilyen hobbival elértél? Miért az?

Figyelt kérdés
nov. 6. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább csak számomra jelentősebb. Régebben hobbiból faragtam és egyszer meghívtak egy nemzetközi kiállításra Pozsonyba a faragásaimmal.

A másik, hogy már 10 éve rendszeresen sportolok hobbi szinten és a kategóriámban több versenyen voltam első, illetve dobogós helyen.

nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó vagyok a digitális rajzban és a képszerkesztésben.


Benne vagyok egy manhua fordító csapatban, mint tisztító.

Illetve DeviantArt-on már kétszer is kaptam valakiktől ajándék prémium hónapot, mert tetszettek nekik a rajzaim.

nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Számomra jelentős volt, hogy egy nap képes voltam két 1000+ szavas fejezetet írni a könyvemhez. Természetesen olvasható volt, és nem összekapott. Csupán megszállt az ihlet.

Amit mások (tanáraim, rokonaim, gyülekezeti tagok) is díjaztak, hogy két versem megjelent az újságban. Ráadásul egy kortárs író bólintott rá, hogy ez mehet.

nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
simán eltartana anyagilag csak a hobbim is.
nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer az egyik rajzon annyira megtetszett valakinek, hogy megvette tőlem. (Sajnos nem folytattam a rajzolást, pedig akkor eléggé jól ment.)
nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!