Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így a haverom...

Miért viselkedik így a haverom és hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Szóval 11.esek vagyunk. A haverom és én elég jó baráti kapcsolatot ápolunk, jól kijövünk egymással meg minden.

Az utóbbi időben valami úrrá lett rajta és nem lehet leállítani. Egyfajta hiperaktivitás jelentkezett nála. Minden órán ami nem érdekli őt zavar egngem és az többi osztálytársunkat is. Egyfolytában gusztustalan hangokat ad ki, érintget, összességében engedi hogy figyeljünk az órán.

Egy egy órán aztán amikor más osztályban vagyunk még rosszabb a helyzet. Még a többszöri kérésemre se hagyja abba legalább az én idegesítésemet. Kértem már mindenhogy: szépen, komyan, idegesen, felnőttiesen. Ekkor abba hagyja 2 percre s kezdi elölről utána.

A fő probléma összefoglalva hogy ha hatalmat vesz rajta az unalom, nem marad nyugton, hanem mindenki máson vezeti le az unalmát. 2 hónap múlva 18 éves lesz, nem hinném hogy ezzel tisztában van.

Mint mondtam jó kapcsolatom van vele, ezért nem szeretném megbántani de valahogy meg kéne értetni vele hogy nem helyénvaló amit csinál.

Köszönöm ha segítenek a probléma megoldásában.



2023. nov. 7. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A tanárok ezt egy szó nélkül végignézik és tűrik, hogy zavarja valaki az órát? Ha a gyerek nem ért a szóból, akkor szólsz a tanárnak, hogy nem hagynak figyelni. Nem ezen fog múlni a barátság, vagy ha igen, akkor az annyit is ért.
2023. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet tetszel neki
2023. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint a Tourette-szindróma? Csak úgy egyik napról a másikra megváltozott? Másban és máskor teljesen normális, mint volt?
2023. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy mivel leghátul ül ezért leginkább a hátul ülőket zavarja az aktus. A tanár egyáltalán nem hallja. És ha nem hallja akkor nem bánja.
2023. nov. 7. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán túlzás mindjárt erre gondolni, de nem lehet hogy valami szert használ.
2023. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
5-ös, honnan tudod?
2023. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6: Ha valakinek ilyen hirtelen megváltozik a viselkedése, akkor kézenfekvőnek tűnik, hogy valamilyen anyagtól ilyen feldobott.
2023. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, de azt honnan tudod, hogy ő "nem lehet hogy valami szert használ."?
2023. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!