Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őszinte véleményt kérek arról...

Őszinte véleményt kérek arról az emberről, aki így viselkedik egy kórházban levő rokonával?

Figyelt kérdés

Illető felesége a kórházba került. Súlyos műtéten van túl, és mivel fertőzést kapott, elkülönített szobában van, ahová belépni csak védőöltözetben szabad.

A férj viselkedése:

- A látogatási idő alatt végig a felesége telefonjával játszik.

- Első dolga, hogy letépi magáról a védőöltözetet.

- Betegen jön be látogatni, és ennek tudatában szabadult meg a védőöltözettől.

- Inzultálja a többi látogatót, aki védőöltözetet hord, ahogy azt a kórház szabályzata előírja.

- Később egyiküket, aki jelezte neki, hogy a felesége érdekében vegye vissza az öltözetet, a kórházon kívül a Btk. megfelelő paragrafusait kimerítő módon becsmérli, és életveszélyesen megfenyegeti.

Bónusz: többször ordibált a kórházban a feleségével, és amikor a feleség műtét előtt kérlelte, hogy a műtét napján hívja fel, a válasza annyi volt, hogy "nem hívlak fel, majd félután jövök".


2023. szept. 22. 10:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Meglep, hogy ezt az "Emberek" kategóriába küldted be! :D
2023. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Azt kívánom bár ő feküdne ott a felesége helyett. Csak ő vagy dögöljön is bele, vagy ne nézzen rá a kutya se.
2023. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Dúl a szerelem...

:(

2023. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Akkor ezek szerint nem csak én látom úgy, hogy nem volt megfelelő a viselkedése.

2023. szept. 22. 10:38
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Van az elmeroggyantakon kívül olyan, aki szerint ez a viselkedés normális?
2023. szept. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#3: A "szerelmük" úgy kezdődött, hogy pár hónap járás után a nő szakítani akart vele, erre a pasas meg fenyegetőzött, hogy akkor öngyilkos lesz. Hát... ezért maradtak együtt.
2023. szept. 22. 10:40
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Sebaj! -Lesz ez még így se, - csak ez a kis jó múljon el!

Lesz ő még slamasztikában, - nem kell attól tartani senkinek, hogy nem!

2023. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Ja, hogy még "tenorissta" is! :D
2023. szept. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#5: Szerinte ez a normális viselkedés, én én vagyok (nem tudom leírni a trágárságszűrő miatt), amiért megkértem, hogy légyszíves vedd vissza a védőöltözetet, főleg, hogy még köhögsz.

Anyámmal ketten gondoskodunk szegény nőről, nyugtatjuk, tartjuk benne a lelket, ápoljuk, segítünk neki, ha kell valami kenőcs, vitamin, vagy gyógyszer, amire a kórházban azt mondják, hogy ők nem tudnak adni, vegyünk neki (sajnos ilyen is van), azt mi ketten intézzük el. Addig a férj a telefonját ellenőrizgeti, meg játszik rajta.

2023. szept. 22. 10:44
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Ja, hát a hülye valamiért sosem tudja magáról hogy hülye.


Az, hogy a férj mit csinál a látogatás ideje alatt a nő telefonjával, azzal tényleg nem tudtok mit kezdeni. De ha megszegi a kórházi előírást, én nőként is elküldeném a jó mocskos****-ba. Ha kint folytatja a szidkozódást, fenyeget, akkor vagy olyat mondok neki, hogy még azt is megbánja hogy felkelt reggel, vagy szólok a kórház biztonsági személyzetének, vagy rendőrt hívok, hogy agresszív barom. Az ilyen - tapasztalatból mondom - a rendőrnek is feláll, azt viszont nem fogja megköszönni... ők másképp, legálisan el tudják magyarázni neki a szituációt, amit én már nem tehetek meg. Ha érted mire célzok

2023. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!