Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hallom, hogy baj van az...

Hallom, hogy baj van az énekhangommal, mégis full merev, beragadt, nem hamis vagy rossz, hanem konkrétan NULLA, nincs, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van zenei hallásom, ritmusérzékem és tudok dalszöveget írni, de így rappelni sem jó. Megfelelő módon még a hangsúlyozás sem megy rap folyamán. Jól tudom, hogy mit hogyan szeretnék kiénekelni, de egyszerűen nem engedelmeskedik a hangom. Mi az oka, és lehet-e fejlődni?

2023. nov. 8. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem, hogy pontosan mi a probléma.
2023. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Nincs. Ez tehetség.
2023. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mióta énekelsz? Mennyit gyakorolsz? Énektanárnál jártál-e már?
2023. nov. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Énektanár tud ezen segíteni, keress fel egyet.
2023. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Hát ha valakinek alapból nincs hangja, azon az énektanár se segít.

Ezek mennek az Xfaktorba, majd sértődve távozik, mert ő bizony járt énektanárhoz.

2023. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak azér jó lenne, ha a Kérdező kifejetené, mit ért az alatt, hogy "konkrétan NULLA, nincs". Néma? Nincs hangszála? Vagy mi?


Mert eddig anyámtól hallottam ezt, hogy valakire azt mondja, hogy nincs hangja, csak ő éppen Joe Cockerre mondta, szóval nekem ez így nem világos, így értelmes tanácsot sem fog kapni.


Mert az egy dolog, hogy van egy adottság: nem lehet mindenki Pavarotti. De Pavarottit se foglalkoztatta volna soha a Cannibal Corpse. Meg kell találni, mi az a stílus, ami az emberhez illik. És kellő gyakorlással, ha egyébként hallása van, a többség ki tud hozni magából olyat, ami azért legalább magának örömet okoz, illetve elfogadható minőségben tudja visszaadni azt a zenét, amit belül hall.

2023. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!