Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek ennyire...

Miért viselkednek ennyire agresszívan az emberek a chaten?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már leáldozott a chateknek, de visszamentem kb. 10 év az egyik nagy chatre (chat.hu). Egyszerűen tele van agresszív, bolond emberrel.

Amikor kiderül, hogy foglalt vagyok, teljesen megbolondulnak. Volt olyan, akit letiltottam, erre visszajött másik nickkel, hogy „van 30 nickem nem tudsz letiltani”., és hogy képzelem, hogy nem ismerkedek. A chat.hu mióta lett társ- és partnerkereső?

Egy másik ember is mintha több nickkel írt volna rám.

Régen azért voltak értelmesebb emberek, de most ahogy meglátnak egy nő nicket, bemennek hozzá, és követelnek talit, képet 10 perc után, zaklatlak különböző nickeken, kész bolondokháza.

Egyszerűen nem lehet senkivel beszélgetni, csak nőkkel.



2023. nov. 10. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert személytelen a net. Alig van rajta moderáció.
2023. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

Mert nem értik, főleg ha párod a is van, hogy miért nem tudod hasznosan tölteni az idődet, urambocsá'valódi emberekkel beszélgetve. Ha nem társat keresel, akkor mit?

"Csak úgy céltalanul beszélgetek."

Ez nem indok. Ha megindokolnád, akkor az elfogadnák. Aki nem, az már az ő baja.

2023. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Valódi emberek alatt a személyes, névvel ellátott beszélgetésekre gondoltam.
2023. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt a Gyakori is ilyen.

Ha kiderül egy hozzászólásból, hogy lány vagyok akkor mindig jön 2-3 privát üzi. Volt már aki nyitásnak rögtön álló fütykösös képet linkelt.

2023. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Gyakori is ugyanez, 10-12 éve nagyon jó volt, ma már szétrolkodnak mindent, és még a kérdezőt fikázzák állandóan.

Két ok növekvő gazdasági bajok, Fidesz állandó gyűlölete, meg eredetileg is ilyen gyűlölködők a magyarok. Valamint tanult tehetrtlenség érzése. Gondolj bele pár év alatt duplája lettek az élelmiszerárak, covid állandó lezárásai kicsináltak sok embert.

Két saját kérdésem amit feltettem mostanában totál szétrolkodva:


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..

2023. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén utolsó, ha valakiben annyi tettvágy sincs, hogy ezeket saját tapasztalat alapján válaszolja meg magának, mit lehet írni?

Nekem álom lenne a 2700fontos fizu, mert mikor kint éltem még csak olyan 1500 volt. Másnak meg látod szar. Melyikkel vagy előrébb? Egyikkel sem.

Dortmundban is olyan az élet, amilyennek magad köré alkotod.

Erre is mit lehet írni? Nem értem az ilyen kérdéseket. Egy papíron ilyenkor strogulázod a válaszokat és, ahol több a három vonal áthúzva, az alapján döntesz, hogy elindulsz-e külföldre?

Ne haragudj, de ez számomra a felelősségvállalás teljes hiányát jelentené. Mert ha a jó élet felé billen a mérleg a gyakorisok alapján, neked viszont nem jön be, legyen kit hibáztatni. Ugye?

2023. nov. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5: pont ezt akartam írni a kifejtésben is, csak elfelejtettem: máshol is hasonlókat tapasztalatok, a való világban is: mintha egyre közönségesebbek és egyszerűbbek lennének az emberek.

ezen az oldalon is jó, ha 10-ből 1-2 érdemi válasz van, a többi kötözködés, logikátlan zagyvaság, értelmetlen pszichoblabla stb. Az ügyfeleink között is egyre több a nagyszájú, de primitív ember.


4: nagyon idegesítő, hogy sok férfi már minden platformot partnereskeresőnek használ, és még ők vannak megsértődve, ha nem vagyok nyitott ismerkedésre.

2023. nov. 10. 18:36
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nekem volt olyan, hogy véletlenül nőknek szánt kérdésre kommenteltem férfiként. Körömvágással kapcsolatos volt, tehát semmi szexualitás nem volt a kérdésbenm. Jött 3 db farokképes üzenet, 1 db olyan ahol hármas szexre hívtak meg vagy legalább 10 bemutatkozó, hogy ő ismerkedne, meg szexpartnert keres, meg ki vagyok-e elégítve, hányszor masztizok meg ilyen hülyeségek.
2023. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Megemlíteném sok nőgyűlölő itt szetet alázni 25-30 éves szűz férfiakat, meg röhögni rajtuk, meg még beléjük rúgni ha értelmes kérdést tesznek fel, hogy tudnának párt találni. Karrier témakör is brutális úgy alázzák a kiskeresetűeket, hogy éhenhalsz, proli maradsz, hogy az már durva. Az embernek elveszik a maradék önbecsülését is ezen az oldalon.
2023. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Rosstul írtam férfigyűlölő szeret alázni szűz férfiakat.
2023. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!