Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek ennyire...

Miért viselkednek ennyire agresszívan az emberek a chaten?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már leáldozott a chateknek, de visszamentem kb. 10 év az egyik nagy chatre (chat.hu). Egyszerűen tele van agresszív, bolond emberrel.

Amikor kiderül, hogy foglalt vagyok, teljesen megbolondulnak. Volt olyan, akit letiltottam, erre visszajött másik nickkel, hogy „van 30 nickem nem tudsz letiltani”., és hogy képzelem, hogy nem ismerkedek. A chat.hu mióta lett társ- és partnerkereső?

Egy másik ember is mintha több nickkel írt volna rám.

Régen azért voltak értelmesebb emberek, de most ahogy meglátnak egy nő nicket, bemennek hozzá, és követelnek talit, képet 10 perc után, zaklatlak különböző nickeken, kész bolondokháza.

Egyszerűen nem lehet senkivel beszélgetni, csak nőkkel.



2023. nov. 10. 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Chat.hu és Gyakori is olyan, hogy leszámítva 1-2 értelmes embert vagy ideiglenesen ide tévedőt a felhasználók nagy részét egy kemény mag, a "zacc" adja, akiknek van több felhasználójuk és itt/ott élik az életüket.
2023. nov. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedvenc privát üzenetem: Ha nő vagy dugnálak.
2023. nov. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Anotalk kb 5 éve még jó volt, ma meg van hogy már küldik is a farokképet, meg a hányingerkeltő szövegeket. Én azt láttom totál gatya lett ez is.
2023. nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak a bolondok maradtak ,elüldöztèk a normális embereket. röviden.

Agyukra ment a magány ezeknek.

Az a tektikájuk mint a krokodiloknak ,beesik valami a tóba mind rámozdul.

2023. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Anotalkon még 5 éve is tudtam normálisan beszélgetni az emberekkel, ma már egyből jön a farokkép. De itt a gyakorin is felteszel egy családi problémás kérdést, mi lesz?

Egyből elkezdenek hibáztatni, meg itt is lehordani minden fosnak szó szerint.

10 éve még tök normális válaszok jöttek, családi problémákra ,ma egyből támadnak le. De más kérdés is így van.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..

2023. nov. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!