Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett ennyire gyűlölettel...

Miért lett ennyire gyűlölettel teli a magyar net?

Figyelt kérdés

10 éve még tudtam anonim chatben beszélgetni emberekkel, ma egyből megy a leszidás, anyázás, farok kép küldés. De itt a gyakorin is észrevettem ,hogy feltettem értelmes kérdéseket a hozzászólók 90%a hülyeségeket kommentelt be.


Egy 18 éves lány kérdezett a fodrász szakmáról rögtön oltottám is, hogy 25 évesen már nyomorék lesz a munkától, a válaszoló fényezte magát hogy 30 éves nő hr generalistkent néttó 3 millát keres, de a többi is szétoltotta a kérdezőt.


De még napestig tudnám sorolni, ahhol szintén ölték a kérdezőt ok nélkül.


nov. 11. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Mert frusztráltak és egyre romlik az életszínvonal. És mivel ezt nem tudják egészséges módon megoldani vagy feldolgozni, marad az internetes anonim bántalmazása másoknak.
nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Mert ezt magyarázod be magadnak.
nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én itt az oldalon ezt láttom, míg 2013ban ha valaki segítséget kért munkaügyben akkor próbálták vigasztalni, meg az ország másik részén se jobb.


Én esés után alig bírtam levegőt venni kértem segítséget mit tegyek, erre olyan válaszokat kaptam nyomorék, mekkora lúzer elesik, béna vagy, bementem végül az kórházba a balesetire.

nov. 11. 11:46
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
#3: akkor eléggé szelektíven olvasod a kérdéseket. Én ma alig találkoztam ilyennel.
nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

Mert az a segítségnyújtás, hogy "másol se jobb"?? Akkor mégis mit vársz?


Az emberke többsége nem ért az elsősegélyhez se. Egyértelmű, hogyha megsérülsz, akkor kórházba kell menned és nem a bevásárlóközpontba.

nov. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Viccesen szoktam mondani, hogy azért, mert olvasták a Leszületési Kézikönyvet, amikor erre a földre születtek. Le van benne írva, hogy "Magyar vagy, így az a feladatod, hogy idegenkedő, frusztrált, savankás (sic!), ellenségkomplexusos, pesszimista, gyűlölködő legyél!" És vannak, akik ezt magukra nézve kötelező jelleggel ismerik el. És ehhez tartják magukat.


Valamiért a magyar lakosság nagyon nagy százaléka rottyon van mentálisan. Holott tudvalevő, hogy aki rendben van saját magával, az nem bánt, nem rombol más embereket. Csak az bánt, rombol utálatoskodik, aki nincs magával rendben, kibillent a harmóniájából.

Aki rendben van, az az egyet nem értését is ki tudja fejezni nem bántóan.


Saját megoldásom a téma kezelésére: Én nemes egyszerűséggel amikor ilyenekbe belefutok, mentális betegként tekintek ezekre az emberekre és innentől kevésbé élem meg személyesnek a viselkedésüket.

Kicsit úgy, mintha meg vagy fázva és köhögsz, nem veszem magamra.

nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Csak nem a hányattatott történelemhez meg az évtizedes kommunizmushoz van köze?
nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Mert sajnos ilyenek maguk a magyar emberek is.
nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

"Mert sajnos ilyenek maguk a magyar emberek is."


Nem kötelező.

nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Média net teli hirekkel problémákkal primitivséggel átverésekkel kepmutatassal ártalmas tartalmakkal propagandaval . 3 éve azt hazudta a hatalom és a hirek belehalunk a járványba , most a kamu szakik szerint a háborúkba és a föld megsemmisüleseinek pillanata zajlik. Aki csak videokbol tvből merít mindent elhisz vagy alapbol suttyo alja az ezt nivót hozza .
nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!