Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tesz engem semmi...

Miért nem tesz engem semmi boldoggá?

Figyelt kérdés
Már gyereknek is különc voltam, elvont, magamnak való. Már akkor olyan kérdéseket tettem fel, hogy van -e Isten, sors, illetve mi a lét célja? Komoly kapcsolatom sosem volt, csak szexuális jellegűek, egyszerűen nem vágyok a szerelemnre, pedig sosem voltam szerelmes. Olyan sem volt velem még, hogy mondjuk egy nőt megláttam, és azonnal akarom. A szexet nem is élvezem, már annyira, csak ürességet érzek mikor kielégülök. Mi lehet a bajom?

2023. nov. 12. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Depresszió? Eléggé annak a fő tünete.

Akárhogy is, érdemes vele pszichológushoz menni. Lehet nem okoz óriási fordulatot, de feldob pár olyan dolgot amit eddig máshogy néztél és érdemes rajta elgondolkodni vagy dolgozni.

2023. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
5 évesen a lányom ugyanezeket kérdezte,mint az összes többi gyerek is. Nem vagy elvont. Csak depis. Menj orvoshoz.
2023. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszek az orvosokban, nem hinném, hogy az vagyok
2023. nov. 12. 22:23
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Pedig a tüneteid egy az egyben a depresszióra illenek, akár hiszel benne, akár nem.

De nyilván, a pszichológusi segítség is csak akkor működik, ha te magad is akarod és aktívan dolgozol rajta, szóval ezzel a hozzáállással kár is nekimenni a dolognak, csak kidobott pénz lesz.


De a kérdésedre a válasz az, hgoy depresszió.

Ha nem ilyen általános lenne, akkor még lehetne burn-out, de mivel a körülmények nem köthetőek így kimondottan egyvalamihez, ez bizony depresszió.

2023. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De a depressziót is csak saját magam tudom kezelni, ha tényleg az van.
2023. nov. 13. 05:43
 6/11 anonim ***** válasza:
5, igen? Mire gondolsz?
2023. nov. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát az ember csak magára számíthat
2023. nov. 13. 16:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Nincs bajod, csak nem vagy olyan, mint a átlag.

A miért kérdéseket felejtsd el az elmének szól és nem kapsz rá egyértelmű válaszokat, vagy más ember nézőpontját kapod meg mint megmondó ember aki azt hiszi, hogy tudja a választ a kérdésre.

A helyes nyitott kérdés, igy hangzik: mi az ami engem boldoggá tenne? kérd, hogy nyilvánuljon meg neked a válasz…ezt kérdezgesd meg többször magadtól, mert te vagy az aki a legjobban tudja, hogy mi az amitől boldog lehetsz és senki más.

Mondogad, mint egy mantra, és figyeld meg a választ ami valamikor jönni fog.

Megélni a végtelen lényedet.

Kérdezd meg a tested, hogy vágyik-e szerelemre? Mi tenné boldoggá?

Abban az értelemben, hogy magára számithat igen a válasz, a belső iránytűvel ha felveszed a "kapcsolatot" akkor tudni fogsz MINDENT!

2023. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért nem ismered a boldogságot, mert még soha nem voltál boldog. Rajtad kívül sokan vannak ezzel így.
2023. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nehèz ebben jò tanàcsot adni. Tudni kène miòta vagy ìgy, mi vàltotta ki? Mièrt nem tudsz ezen vàltoztatni? Talàn rossz helyen vagy a nem megfelelő emberekkel. Annyi minden szàmìt. Rendben gyerekkènt külömc voltàl, èn is. A boldogsàgot csak is Te magad vagy kèpes megadni önmagadnak! Keresd aprò lèpèsekkel, mondjuk pròbàld meg elhinni èrtèkes vagy jò ember vagy jò szìved van sorolhatnàm! Remèlem meglesz egy nap a megoldàs! Kitartàst!
2023. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!