Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerinted milyen munka tenne...

Szerinted milyen munka tenne engem boldoggá ezekkel a képességekkel? (Jelige: elveszett huszonéves)

Figyelt kérdés

Diplomám nincs, az egyetemet félbehagytam, mert külföldre sodort az élet, de előtte a marketing- és reklámügyintéző OKJ-t végeztem el.


Szeretek emberekkel foglalkozni, korábban voltam sales-es/ telemarketinges. Ezekben az tetszett, hogy jutalékért dolgozhattam, mert a fix fizetés valahogy elveszi a kedvem mindentől. (Természetesen jó, ha van egy alap. :D) Úgy érzem, tudok meggyőzően beszélni és hatni az emberekre.


Németországban pincérkedtem egy évig, amiben a borravaló mellett jó volt, hogy fizikailag is próbára tett, mert a kizárólagos ülőmunkákért sem vagyok oda. Ettől függetlenül szeretek tanulni (nyelveket, termékekről és igazából bármiről), csak valahogy nem látom magam 12 órán keresztül egy székben.


Most angol nyelvterületen élek, ahol elég otthonosan mozgok, és arra gondoltam, elvégzek egy bartender tanfolyamot, majd keresek egy puccos bárt vagy éttermet, ahol jó sok borravalót kapok.


Ez rövidtávon a nyelvgyakorlás és a város, az itteni emberek alaposabb megismerése miatt lenne szuper, de hosszútávon valószínűleg nem tenne boldoggá. Viszont lenne sok pénzem, amiből tanulhatnék valamit.


Régen azt gondoltam, újságíró leszek, de mára rájöttem, hogy nem nekem való, mert nincs elég tehetségem hozzá.


Tehát összefoglalva szívesen utazok, szeretek autózni, vezetni, beszélni, írni/olvasni, eladni, tanulni, értek a számítógépekhez, könnyen megtanulom bármilyen szoftver használatát, van egészséges szépérzékem (de vizuális nincsen: rajzolni, dizájnolni egyáltalán nem tudok).


Ennek ellenére fontos szempont számomra, hogy kitalálhassak és megvalósíthassak dolgokat, mert ha a munkám nem igényel kreativitást, hamar kiábrándulok belőle és magamba fordulok.


Azt hiszem, befejeztem. :D Tehát a kérésem az lenne, hogy képzed magad a helyembe, és írd meg, hogy mit csinálnál, milyen munkát keresnél, milyen karriert választanál.


Minden válasznak örülök és előre is köszönöm! <3



2017. jan. 12. 03:12
 1/3 Donald J. Trump ***** válasza:
100%
Futár.
2017. jan. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Taxis
2017. jan. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2017. jan. 13. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!