Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról, hogy 19...

Ben Tyler kérdése:

Mit gondoltok arról, hogy 19 évesen apuka leszek és ez engem boldoggá tesz?

Figyelt kérdés
Csak olvastam itt a sok negatív véleményt a fiatal szülőkről és érdekelne, hogy mi a véleményetek rólam.
2012. jan. 8. 11:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Semmit sem tudunk rólad, hogy mondhatnánk véleményt? Sok boldogságot a kicsihez!
2012. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 bánomisén ***** válasza:
95%

Az a "véleményem", hogy 19 éves fiú vagy, aki nemsokára apuka lesz és ez örömmel tölti el.


Sok boldogságot a kicsihez! :-)

2012. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészről korai, másrészről viszont: ha már kopogtat az ÉLET, és Te beengeded, sőt, boldog vagy tőle, akkor én is örülök!


:)

2012. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
17%
Gyereknek gyerek? Túl fiatal vagy még ehhez. Nem most, majd később fogsz erre rájönni magadtól, nem az itt kapott válaszoktól. Mindenesetre sok boldogságot kívánok nektek!
2012. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

Én örülök,hogy valaki ilyen fiatalon lesz apuka,és ez boldoggá teszi:)

Sok boldogságot:)

2012. jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Szóval mint írtam 19éves vagyok, jelenleg egyetesmista, saját házzal, autóval amelyeket én magamnak finanszírozok, a keresetem 300000 ezer fölött van havonta! Párommal élünk együtt és eddig semmivel nem volt gond a picinek is már megvettem mindent.... Párom is 19 éves és annak ellenére hogy védekezés mellett becsúszott baba ő is nagyon örül neki és alig várja hogy megszülessen! Ő most tanulja a szakmáját a baba mellett levelezőn. Így is nagyon korainak tartjátok??


Köszönöm az eddigi jó kívánságokat!!!

2012. jan. 8. 11:34
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

Szia! De jó neked:-) Mit tanulsz, illetve dolgozol hogy ennyit keresel? (nem muszáj válaszolni ha nem akarsz).

Ha megtudtok adni mindent a kicsinek, és szeretetben nevelitek fel, amiben biztos vagyok, akkor semmi gond.

2012. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Az ember korát nem csak az éveink száma határozza meg, hanem az is, hogy az előttünk lévő feladatokhoz mennyire érezzük magunkat felkészültnek:) Sok Boldogságot a kicsi családnak:)!!!
2012. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Szia 7-es ha megfelel neked pm-ben megy !


Köszönöm a jó kívánságokat!

2012. jan. 8. 12:27
 10/25 anonim ***** válasza:
22%
az a véleményem, hogy fogalmad sincs mit jelent egy gyerek. Beszéljünk 1 év múlva is...
2012. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!