Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire számíthatsz másokra?

Mennyire számíthatsz másokra?

Figyelt kérdés

Akár közeli ismerősök, barátok, ilyesmire gondolok.

Vagy kevés rendes tagot ismertek?


2023. nov. 13. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés emberre lehet számítani. Talán 2 ilyen ember van nekem.
2023. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kevés emberre tudok számítani, rájuk viszont mindenben.
2023. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A szűk családikörre számíthatok, másokra nem!

Én úgy vettem észre, hogy az utóbbi években a barátság, már hatalmas nagy luxusnak számít a maivilágban.

2023. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Férjemre mindenben, gyerekemre és a legjobb barátnőmre is.
2023. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A legszűkebb családi köröm: A szüleimre 100%-osan számíthatok, számtalanszor volt alkalom már bizonyítaniuk, h mellettem vannak minden helyzetben, mert elég sokszor kerültem már sokféle nehéz helyzetbe és mindig segítettek, támogattak. A testvéreimet nem tudom, de sztem ők is mellettem lennének, ha tőlük kérnék segítséget és ez fordítva is igaz, segítem őket, ha bármit kérnek és módomban áll.

Rajtuk kívül senkire sem számíthatok.

2023. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimre egyáltalán nem (soha nem is számíthattam), testvéremre sem. A férjemre bármikor bármiben, és a felnőtt gyerekemre is.
2023. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Speciel bennem van valami, hogy pont nincs igenyem, szuksegem segitsegre, de mindenki mindig segiteni akar, idegenek, de valoban.

Viszont azok az ugynevezett baratok, akik maguktol ajanlottak fel segitseget, ugy tettek aztan, mintha en konyorognek szivessegert. Ma mar elore mondom, nem, nem kell segiteni, megoldom.

2023. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
1-2 emberre számíthatok szerencsére, de nem feltétlen sokra. Részben magamnak is köszönhetem ezt.
2023. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaim, a családom nem áll velem szóba, a kollégáim meg alkoholisták. Akik eddig segítettek nekem azok vadidegen emberek voltak, pedig voltam nagyon durva szituáciòkban, volt hogy meg akartak ölni, stb.
2023. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szüleimre számíthatok igazából minden téren, ameddig nem lelkizésről van szó. Arra nagyon nem kaphatóak, és türelmük sem sok van ahhoz.

Tőlük eltekintve nincsen más, sajnos, akire számíthatok. Van pár barát-féleség, de hiába bízom meg bennük, azért nem lehet mindenben számíthatni rájuk.

2023. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!