Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pénztáros megkért hogy...

A pénztáros megkért hogy mutassam meg mi van a hátizsákomban,én megtagadtam,elment telefonálni és nem mondott semmit,ha visszamegyek nem fognak be engedni?

Figyelt kérdés
2023. nov. 13. 14:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%

Muszaj beengedjen. Ha lopsz is es sikerul kivinni az árut, tehát nem kapnak el helyben mielőtt kimennél, utólag mar mikor visszamész, mar semmi bizonyíték ellened nincs. Csak addig van bizonyíték, ameddig a lopott áru a kabátod alatt van. Miutan már kivitted utólag mar semmit nem tehetnek!

Hiaba gyanakodik utólag, amire nincs is joga, utólag zaklatni, ha addig nem kapott el !

2023. nov. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
36%
És elloptál valamit?
2023. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%

kamerás vagyonőrként dolgoztam, és nagyon sok ilyen gyanús viselkedésű emberre voltam figyelmes, de alaptalanul, hogy nem láttam, hogy bármit elhelyezett volna a táskájában, csak random a fura viselkedés miatt, alaptalanul megkérni, hogy mutassa a táskát nem kötelező, itt a hangsúly az alaptalanon van.

Volt olyan esetem, például, hogy a bevásárló kosárból kivett valaki egy fagysztott gesztenyepürét és elkezdte kibontani, majd elkezdtem figyelni, a történet vége hatalmas összegű lopás lett, a táskájába pakolt mindent ami a kosárban volt, a fura viselkedésű emberek mindig felhivják a biztonsági emberek figyelmét..

A te esetedben alaptalan csak a sietséged miatt megállitani, ha nem láttak nálad olyan mozdulatot, hogy a táskádba tettél volna valamit.

De egy táska mutatással sem hallnál bele, hogy tessék nézd meg, nincs benne semmi, szép nyugodtan..

2023. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem te vagy az, akire vadásznak a biztonsági emberek csak mert kevés cuccot vettél?
2023. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
30%
(n+1). visszatérő őrült kérdező az oldalon. Milyen meglepő.
2023. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
30%

"Mondjuk, ha személyes tárgyakat is tartalmaz, akkor azt hiszem kötelező (vagy csak ajánlott?) másik helyiségben kinyittatni, hogy a többi vásárló ne vizslassa, mit tart a táskájában.


Szóval ilyen dologban adniuk kell az emberi méltóságra, de egyébként joguk van megnézni, mi van a táskájában."


Én szeretném, ha minél több ember végignézné, ahogy beég a biztiőr, és utána szép hangosan bocsánatot kér.

2023. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ma is kiszurtak, de most a biztonságiőr. Arra kért hogy pakoljak ki mindent a taskából, én meg mondtam hívjon rendőrt, mert nem pakolok ki semmit.
2023. nov. 15. 21:23
 18/21 anonim ***** válasza:
Nagyszerű. És utána??
2023. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Egyszer kinyitottam neki, bele nézett és mondta pakoljak ki mindent, én meg mondtam nem pakolok ki semmit hívjon rendőrt és elengedett. Már értem miért van ennyi ámokfutó gyilkos
nov. 20. 00:24
 20/21 anonim ***** válasza:
Egy pénztáros mégis milyen jogon utasít ilyesmire? Én biztos nem nem mutatnám meg neki, általában hátizsákkal megyek be boltokba, de eddig még nem akart senki belenézni.
nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!