Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon bolti eladók pénztárosok...

Vajon bolti eladók pénztárosok jobb kedvűek, kevésbé lennének letargiásak fásultak Magyarországon is ha itt is normálisan megfizetnék őket mint nyugat-Európában?

Figyelt kérdés
2023. okt. 24. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Normálisan meg vannak fizetve.
2023. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
73%
Ha nem olyan a természete akkor nem lenne akkor se jobb kedvű.
2023. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

A kedvre óriási hatással van az anyagi biztonság.


Ezt azóta tapasztalom,mióta külföldön élek.

2023. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Kèt èvig voltam kasszàban. Nekem nem a fizu volt a bajom. Hanem a vàsàrlók ès a főnököm. A vàsàrló a kasszàson veri le minden bajàt, volt hogy azèrt ordítottak velem , mert nem ment a bankàrtya terminàl, ès nem tudott mosogatógèp tablettàt venni. Vagy ha valamit dràgàltak, vagy èpp nem kaptunk a meghirdetett promóciós ajàndèkból. Olyan is volt , hogy a szemèt főnök , nem bànta, hogy beteg valaki , menni kellett. 39 fokos làzzal àlltam ott, a vàsàrló meg ordibàlt , hogy lefertőzöm, mondtam ezt jelezze a főnökömnek, nem a maga kèt szèp szemèèrt vagyok itt betegen. Persze èn voltam a bunkó. Èn soha többet nem dolgoznèk eladókènt.
2023. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Meg ha nem kellene vasárnap is dolgozniuk. Sokszor látom, hogy a szombati délutános, aki megnyerte hozzá még a vasárnap délelőttöt is, milyen fásult tud lenni.
2023. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem feltétlen a pénzzel van itt a baj, hanem a társadalom tagjaival: elvárás, követelőzés, felelős keresése, hibáztatás, de a "kedves" vásárló sosem hibás.

Normálisabb emberi viszonyok is (sokat) dobnának a folyamaton.

2023. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Temiattad van. mert nem vagy elég szórakoztató. És a többi unalmas, aszociális is ugyan ilyen. Még barátod sincsen.
2023. okt. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
6, aki meg normális vásárló, abba meg a kasszás áll bele.
2023. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Fene tudja.

Magyarországon az alaphangulat is nyomott, valljuk be, jogosan. (Bár az megint más kérdés, hogy a lusta-szolgalelkű magyarok maguknak köszönhetik)


A tapasztalatom szerint meg ma már főleg olyanok dolgoznak boltokban, akiknek nincs piacképes tudása, ergo egyszerű prolik. Akik aztán jó magyar szokás szerint "megbünteti" a vásárálókat, mintha ők tehetnének róla, hogy lusták voltak tanulni és kénytelenek boltban dolgozni.

2023. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Ex-kasszásként mondom, millió felett is kereshettem volna, ha az előző vevő úgy beszélt velem, mintha a seggéből rángatott volna ki, akkor sajnálom, de nem fogok tudni 32 foggal vigyorogni a következőre, meg nevetni azon a viccen, amit aznap tizenhatodjára süt el valaki /bár, azt mindig értékeltem, ha valaki legalább annyira emberszámba vett, hogy megpróbált egy viccel feldobni :)/

Nem robotok, az emberek nagy része meg iszonyú tirpák tud lenni. Aki nem emberekkel dolgozik, nem tudja, mennyire. Ha csak minden tizedik egy büdös gyökér, és egy vevőre 2 percet szánsz, akkor egy óra alatt az 3 büdös gyökér, egy műszak alatt meg 30.

Ettől függetlenül aláírom, hogy a másik oldalon is vannak, akik minősíthetetlenül viselkednek, és olyan hangnemet ütnek meg maguknak, amire nincs mentség, de mikor valaki azon pattog, hogy nem nyalta ki a kasszás, akivel öt perce üvöltött valaki valami baromság miatt amiben még igaza sem volt, meg egyszerre szeretne sírni és szarni, akkor elgondolkozom azon, hogy az 50 óra közmunkát mindenkivel a mekiben meg a tescoban töltetném le, hátha a következő generációba már szorulna némi empátia.

2023. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!