Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önkiszolgáló kasszánál Titeket...

Önkiszolgáló kasszánál Titeket zavar, hogy az intim szférátokba beállnak?

Figyelt kérdés
Bp-en nem tapasztaltam, vidéken annál inkább, hogy egyszerűen rád állnak és szinte tolnának ki előle. Pl. Minap az egyik vidéki nagyváros élelmiszer boltjában a vonalkódokat már lehúztam épp fizetnék és rám áll egy öregasszony. Értem én hogy mindenki siet, de amikor a kisnyugdíjas a nyugdíjemelés után lök arrébb, hogy a visszajáróra rámenjen, úgy hogy még a csomagodat sem pakoltad el.. elég idétlen viselkedés tőle. Persze tiszteljük az időseket, arra neveltek minket, na de az ilyen akciókat én kevésbé tolerálom.

nov. 13. 18:30
A kérdező szavazást indított:
Igen, kifejezetten zavar, hogy rám állnak
Nem foglalkozok vele
35 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Tiszantuli nagyvaros? Ott sok ilyen nyomoronc van.
nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Engem is fellokott es ramallt egy banya Debrecenben, csak mert o az oreg es leszallna... 😆 mondjuk en is szalltam le ugyanott, ahol o, de mindegy, a lenyeg a videki tahosag... az meg volt.
nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem volt még rá példa. Többek közt pont azért preferálom az önkiszolgálót, mert ott nem szoktak a nyakamba lihegni, és senki sem löki ki alólam a lábamat a k'rva kocsijával.
nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor mindig azt mondom, hogy jobban jár ha máshová áll, lassan pakolok. Még akkor is ha ez nem igaz.


De ahogy megfigyeltem jobb helyeken az eladó szól rá azokra akik a nyakadra állnak, hogy ne tolongjanak, a kasszák elején is lehet sorba állni

nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak rám állni, ez az egyik oka amiért önkiszolgáló kasszánál fizetek, ha tehetem.
nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Csak nem a jó öreg borsod megye?

Vigyázz, mert itt még a kassza se adja oda a visszajárót, ha nem figyelsz XD

nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Én ki szoktam nyitni számat, ha valami nem tetszik.
nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sima kasszánál vagy önkiszolgáló kasszánál sokszor állnak a seggembe, szólok mindig, besértődnek de megértik.
nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig zavar ha így rám állnak, akar egy buszmegalloban vagy sorbaállásnál. Először csak diszkréten arrébb megyek, de ha marad a seggemben, akkor már szóvá teszem. Tipikus olyan dolog, ami 1 perc alatt fel tud duhiteni.
nov. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Előfordult már, engem is zavar, ilyenkor direkt iszonyat lassan pakolok. És kétszer még átrendezem a táskám. Nyaljon sót a mögöttem álló, a sorban kéne várakozni, csókolom a kezét.
nov. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!