Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önkiszolgáló kasszánál Titeket...

Önkiszolgáló kasszánál Titeket zavar, hogy az intim szférátokba beállnak?

Figyelt kérdés
Bp-en nem tapasztaltam, vidéken annál inkább, hogy egyszerűen rád állnak és szinte tolnának ki előle. Pl. Minap az egyik vidéki nagyváros élelmiszer boltjában a vonalkódokat már lehúztam épp fizetnék és rám áll egy öregasszony. Értem én hogy mindenki siet, de amikor a kisnyugdíjas a nyugdíjemelés után lök arrébb, hogy a visszajáróra rámenjen, úgy hogy még a csomagodat sem pakoltad el.. elég idétlen viselkedés tőle. Persze tiszteljük az időseket, arra neveltek minket, na de az ilyen akciókat én kevésbé tolerálom.

2023. nov. 13. 18:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nyilván zavar.
2023. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Miskolc, Spár. Csak akkor szoktam valakit leordítani, amikor indokolt és ez indokolt volt. Ilyenkor jött az a válasz: hogy jajj azt hittem hogy elrontottam valamit. Nyilván csak azt lehet elrontani,hogy rámászik valakire.ez egyértelmű. Nem gondolat vezérelt nyerőgép. Aki teheti tartsa be min. a 2 métert.
2023. nov. 14. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!