Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az iskolát/munkahelyet, vagy...

Az iskolát/munkahelyet, vagy az azzal járó korai kelést utáljátok jobban?

Figyelt kérdés

nov. 18. 10:53
A kérdező szavazást indított:
Az iskolát/munkahelyet.
A korai kelést.
Egyformán mindkettőt.
Egyiket sem.
42 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sport miatt ígyis-úgyis korán kelnék, és már annyira megszoktam hogy ha nem lenne ébresztő beállítva, akkor is kipattanna a szemem 6-kor. Dolgozni szerettem, tanulni viszont mindig is utáltam olyanokról ami nem érdekelt (irodalom, nyelvtan, kémia, fizika). Úgyhogy nekem egyértelműen az iskola iránti utálat dominál, nem a korán kelés :D
nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
7 kor kelek, egyáltalán nem korai. Volt hogy 4:30kor kellett kelnem, na az szörnyű volt.
nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Én csak az embereket gyűlölőm, általában 7:50-kor kelek fel és nyitom fel a notebook-om otthon.


28/f incel

nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkámból kiadódóan nem kelek olyan korán mint gimisként. 5kor keltem az 5h45ös buszhoz.60kmre buszoztam a suliba.Átszálltam 2 busszal mentem.Melóba vagy 9hkor vagy 11hkor kezdek szóval bőven többet alszok
nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nem kell dolgoznom is korán kelek, 6-7 körül, de az a különbség, hogy az magamtól van, nem ébresztőre, és nem kell egyből pattannom és készülődnöm, hanem még egy órát telózhatok az ágyban. A munkát utálom jobban, akkor is ha 10kor kéne kezdenem szar lenne.
nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En a korai kelest gyuloltem. Helyesebben a hat-het kozottit. Mikor hajnali negykor kellett kelnem, az pont az a fazis, amikor felebred ejjel az ember es tok friss.
nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a 6-7 közti a legrosszabb valahogy. 6-7 kor a legnagyobb faradtságom van, vagy mélyalvás szakasz, ha 5 kor kell kelnem meg semmi ilyen.
nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Egyiket sem. Lévén rossz alvó, mindig szerettem korán kelni.
nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában éjszakás vagyok, holnap pont viszont reggelre megyek, és hajnalban kelek. Előre hányok duplán az egésztől a munkahelytől, kollégáktòl + hajnali keléstől is. Azt mondták, hogy ha tanulok akkor jó munkám lesz. Hát, tanultam, mert sok szakmám van, meg egyetemre járok, de azon kívül, hogy melóban nincs sok dolgom, meg nagyjából jól keresek elég sokat bent vagyok, és gyűlölöm a kollégáimat, mert mind lecsùszott senkiházi, okoskodó kö csög. Magával a munkahellyel pedig gondom sem lenne, mert nagyrészt egyedül vagyok, de mikor felbukkan 1-1 kollégám attól falramászok, percek alatt lehoz az életről bármelyik majom.
nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Suliba mindig is szerettem járni, emiatt sokan furán is néztek rám, illetve a mai napig is hasonló reakciókat kapok, amikor ezt kijelentem, illetve a munkahelyem is szeretem, összességében.

Viszont nekem a korán kelés sosem volt a legegyszerűbb mutatvány, akkor megy könnyebben, ha tudom, kirándulás és/vagy hazautazás miatt történik. Különben nekem nagyon nehezen megy. Nem vagyok rá büszke, de ha nem kapok elegendő időt arra, hogy összeszedjem magam a saját tempómban, akkor nem mindig vagyok könnyen elviselhető.

nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!