Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a terhesség korai szakaszá...

Aki a terhesség korai szakaszában már rosszul volt, mit mondtatok a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
Még csak ötödik hét végén vagyok és máris elérték a reggeli rosszullétek. Ha úgy folytatódik, nem tudom mit mondok majd bent, miért nem tudok bejönni (időben)...
2019. ápr. 3. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Miért nem mondod meg mondjuk az igazat?
2019. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
En elmentem a haziorvoshoz es elmondtam neki mi a helyzet azt 1hetre ki irt.
2019. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a 7.heten jott elo. De csak 8 heten mondtam rl, szerencsrre csak emelyegtem.
2019. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a közvetlen felettesemnek mondtam el a terhességet, pont ezért, mert ha bármi van, tudjon róla.
2019. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
En kiirattam magam 13. Hetig. Fél se tudtam kelni
2019. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Semmit. Ha látják, hogy szarul vagy úgysem azt fogják kérdezni mi a baj csak nem terhes vagy? Megkérdezik majd hogy fáradt vagy? Nem vagy jól? Azt kell mondani, ami az igazság. Nem vagyok túl jól. Álmos vagyok. Rossz a gyomrom.

Én szemrebbenés nélkül rávágtam ezeket. Volt olyan kolléga aki még 20 hetesen se tudta hogy terhes vagyok, mert nagyon nem is látszott. Nem titkoltam, de nem is kürtöltem világgá.

2019. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Első: mert őt hetesen még nőgyógyászanál sem voltam, nem egyértelmű, hogy elmondom az összes kollégámnak, hogy mi van,mikor még a családom sem tudja. A főnöknek elmondani nem lenne elég, mert nem vele dolgozom nap mint nap együtt
2019. ápr. 3. 14:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem amig elmész nödokihoz addig 1 hétre kiirhatod magad, semmit sem kellmondanod, majd amikor az ultrahangon látszodik h minden rendben akkor hátha kérhetsz home officezt, én sokat voltam emiatt home officeban. Meg ez attol is függ h mennyire vagy rosszul, ha hánysz egyet és utána jol vagy akkor nem para, én hiába hánytam ugyanugy szarul voltam, csak feküdni tudtam, ezrt irattam ki magam
2019. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
2napig dolgoztam igy amint megkaptam a nödokimtol az igazolást veszélyeztetettként kiirt vittem is másnal a fönökömnek és ennyi volt :)
2019. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

De egyébként amikor már tudtuk h sikerult a beavatkozás kiirt a házidokim petefészekgyulladással egy hétre :)

Utolso voltam

2019. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!