Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az "xD"-zés ki fog menni...

Az "xD"-zés ki fog menni valaha a divatból?

Figyelt kérdés
Sok olyan írás emoji volt amit régen nagyon sokat használtak az emberek,de ma már teljessen kiment a divatbol kivéve az "xD" nagyon sok helyen látom,hogy a mai napig a röhögős hangulatjel helyett az "xD"-t használják,köztük én is és sok ismerősöm is.Szerintetek valaha már kínos lesz leírni vagy mindig is használni fogják? Ti például szoktátok használni?

nov. 19. 11:06
A kérdező szavazást indított:
Gyakran szoktam használni
Ritkán szoktam használni
Egyáltalán nem használom
49 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Én szoktam használni, de általában csak akkor, amikor gépről netezek. Ott ugyanis könnyebb beírni az XD emojit, mint külön kikeresni a megfelelő hangulatjelet.
nov. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%
xD
nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem már egy jó ideje kiment a divatból, nagyon ritkán látom, akkor is inkább szarkasztikusan. Néha még használom, az lmao-val meg a lol-al együtt (szerintem ezek is régen lecsengtek már), mert ezek áthidalják az űrt az emojik nélküli szöveg komolysága és az emojikkal rendelkezők komolytalansága között, amolyan semleges hatást keltve.
nov. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
Nem XD
nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon ritkán használom csak, inkább az emoji.
nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Kitana. ***** válasza:
55%
Az emojit is használom, de ha gyorsan akarok írni akkor csak xdd-t rakok a mondat végére. Attól is függ, kivel beszélek, mert van akinél szinte csak emojit, másnál meg nem.
nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%

"ma már teljessen kiment a divatbol kivéve az "xD""


Mondjuk a legtöbb hangulatjel a mai napig nem ment ki a divatból. Nevetős, mosolygós, szomorú fejek. Csak lett helyette emoji. Bár az XD-re id akad.

nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
7-es inkább ezekre értettem ._. :3 <3 *-*,stb xd
nov. 19. 13:01
 9/30 anonim ***** válasza:
15%

Én akkor sem használtam, mikor "divat" volt mert nem vagyok egy ostoba ökör .

De ismertem olyan ökröt aki élőszóban is lol-ozott meg xd-zett . Rövid időn belül meg is szakítottam a kapcsolatot az ostoba állatjával ...

nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
25%
Az szokott ikszdészni, aki mindenen csak röhög, mint egy cirkuszi bohóc, vagy mint a Joker a Batmanből. Az ilyet szájbaverném, de nagyon.
nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!