Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az "xD"-zés ki fog menni...

Az "xD"-zés ki fog menni valaha a divatból?

Figyelt kérdés
Sok olyan írás emoji volt amit régen nagyon sokat használtak az emberek,de ma már teljessen kiment a divatbol kivéve az "xD" nagyon sok helyen látom,hogy a mai napig a röhögős hangulatjel helyett az "xD"-t használják,köztük én is és sok ismerősöm is.Szerintetek valaha már kínos lesz leírni vagy mindig is használni fogják? Ti például szoktátok használni?

nov. 19. 11:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
27%
20. Hihihá...XD
nov. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
XD
nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 NTBS ***** válasza:

Nálam sosem jött divatban.

Ha írok érezhető a stílusomon milyen a hangulatom.

nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Nálam soha nem volt divatban, és igazából mindig is irritált amikor valaki ezt használta. Elmondom miért.


Nem önmagában ennek a hangulatjelnek a használatával van a baj, hanem az hogy kvázi szöveg vagy válasz helyett használják az emberek (főleg fiatalok). önmagában. Az elég irritáló tud lenni. Szerintem olyan mintha lenézné vagy kinevetné a másikat és még válaszra sem méltatja.


Ugyanennek a flegma gúnyolódásnak a másik fajtája amikor azt a grafikus sírva röhögős fejet használják ellenérvként vagy a véleményük kinyilvánítására. Most én nem azt mondom hogy legyen mindenki hiperművelt és csakis ujj eltartva fogalmazzon és mindenre egy hosszan érvelő választ adjon, de ez a jel a sírva röhögős fejjel együtt kvázi egybefort a


"Rohadtul nem érdekel a véleményed, sűllyedj el te bohóc, tee te ember sem vagy te szerencsétlen" jelentéssel.


Van hogy a gyökerek még versenyt is rendeznek belőle és elkezdik számolgatni hogy hány sírva röhögés fejet kapott egy komment és sokszor pont erre hivatkoznak, mintha egyébként bármit is számítana az igazság szempontjából hogy hány ilyen fejet kapott a válasz. Csak ugye érvelni és rendesen bele állni azt nehezebb, mert ahhoz ész is kell. Szóval ez manapség inkább afféle csoportos online bullying. Szerintem fapofával nyomják meg ezt a gombot a valóságban és senki nem nevet sírva amikor használja..ez inkább ilyen alázás féleség.

nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
xD
nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen egyszer majd az internetezés is ki fog menni a divatból
nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Észrevétlenül, de már rég kiment. Pedig nosztalgikus emlékeket ébreszt bennem ez a korszak.

Abban az időben a legtöbb oldal elég nyomi volt, nem volt mindegyiknél külön hangulatjel választék, amit egyszerűen beszúhattál. Ebből legalább megértette az illető, hogy röhögsz, és ne vegye készpénznek az iróniát.

Ma már nem látom sehol ilyen formában.

De ma már a leghitványabb értintőképernyős mobilokon is ott vannak az emojik, így szépen, lassan kiszorította. Ezek az új verziók rá: 😆🤣😝

nov. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

2016-2018 között még volt egyfajta átmenet.

Ma már nem jellemző.

nov. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Miért menne ki? Férfiember xD-t használ, az emojik nőknek valók
nov. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Szerintem az XD és az emoji is nemtelen.
nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!