Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miféle ember az, aki szívből...

Miféle ember az, aki szívből gyűlöli a nőket? Ez számomra döbbenetes? (.)

Figyelt kérdés

nov. 20. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Szánalmas és buta.
nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Utálta az anyja kiskorában
nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Bármilyen ember lehet. Attól hogy utalja a nőket/ férfiakat/ kutyákat/ macskakat vagy akármi másokat is nem csak ez fogja meghatározni a jellemét.

Pl van valaki aki mint írtad szívből gyűlöli a nőket, mert mondjuk csak rossz tapasztalatai vannak velük. Viszont emellett a férfiakkal szemben a világ legkedvesebb embere.

nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Hihetetlenül buta. Intelligens ember nem általánosít, pláne nem a világ 50%-át.
nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Gondolom ez olyan általános kiszólás. Jobb azt mondani, hogy más a hülye, mint hogy magát szidja. Pl munkatársam ha elb@sz vmit elkezdi szidni E/3-as személyben vkit. Gondolom az egoját így akarja fenntartani.
nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Ugyan miért lettem rommá pirosozva, amikor kb. ugyanazt írtam le, mint mindenki más?
nov. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem én nyomtam pirosat, meg zöldet se egyébként.
nov. 21. 14:21
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy az a fura hogy egyesek így szokták csajozni, hogy ócsárolják a nőket és szekálják mint egy hülyegyerek. Na az ilyen személyeket kell elkerülni munkában és magánéletben egyaránt. Lehet, hogy nekik élvezet ha hülyegyerek módjára viselkednek akivel ezt csinálják nem megkedvelni, hanem gyűlölni fogja őket.
nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kedves 4-es, a korunkban csak a pajzán históriákról ismert "hihetetlenül buta" engesztelhetetlen nőgyűlölő Boccaccio, noha ezt kevesen tudják, korának egyik legnagyobb koponyája volt.
nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egészen biztosan nem nőgyűlölettel a szívében született az ilyen férfi, valaminek történnie kellett hogy ilyenné lesz valaki.

És csak nő lehet az oka...

nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!