Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30-as emberek, miben változtat...

30-as emberek, miben változtatok a 20-as éveitekhez képest?

Figyelt kérdés
Gondolkodásban, életszemléletben, személyiségben. Milyen emberek voltatok korábban? Mi az, amit már nem csináltok és mi az, amire rászoktatok?
2023. nov. 22. 07:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Komolyabb lettem. De még csak most 30 évesen kezdem élni az életemet. Most kezdenek komolyabb céljaim lenni eddig csak elvoltam a langyos pocsolyában. Huszonévesen sokmindent letojtam magasról és most is már csak azokkal a dolgokkal foglalkozom amik érdekelnek DE most már komolyabban mint akkor. Tehát nem adom fel a próbálkozásokat olyan könnyen mint akkoriban. Emellett lett egy énképem hogyan akarok kinézni és minek akarom szentelni az életemet. Mivel nem akarok se gyerekeket se párkapcsolatot így temérdek időm lesz kiforrni önmagamat. De ehhez áldozatot kell hozni amit fejben még rendeznem kell magamban.


30/f

2023. nov. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Metionin ***** válasza:
91%
Van jobb, stabil munkám, ezáltal pénzem olyasmikre, amire huszonévesen nem volt. Sport, magánorvos, koncertjegy, tetkó, ilyesmik. Ennek hatására külsőleg most értem el azt, amit mindig szerettem volna de vagy az idő vagy a pénz (általában mindkettő) hiánya miatt korábban nem sikerült. Ja és nem iszom alkoholt. Huszonévesen baleset miatt nem sportolhattam, így ha olyan alkalom volt, nyugodtan ittam de mióta újra sportolok, azóta ismét nem. És a leszarom tablettát is nagyobb adagban szedem, huszonévesen még csak elkezdtem szarni mások véleményére, most meg a totemállatom a szarokrája.
2023. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Régebben engem kifejezetten idegesített, ha valaki úgy ítélt el, hogy nem is ismert, becsmérelt. Aztán utána átfordult olyan nemtörődömségbe az egész. Se kutyám, se macskám. Ha értelmes megismer, ha primitív meg úgyis leszól másokat.
2023. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!