Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan nőt akinek rossz...

Van olyan nőt akinek rossz belső tulajdonsàgai voltak ès kèpes volt vàltozni jò irànyba? Ha igen min vàltoztatott?

Figyelt kérdés

Èn mèg nem talàlkoztam ilyennel a valò èletben.


Csak a vagy megszoksz vagy megszöksz megy.


Elsősorban fèrfiaktòl kèrdezem!!!



2023. júl. 17. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Borongós voltam, energiavámpír, mindenki azért létezett, hogy a lelki szemetesládám legyen és a vállán sírjak. Akkor változtattam, amikor láttam, hogy egy ember sem marad meg mellettem, mindenki menekül vagy eltűnik. Először persze úgy álltam hozzá, hogy ők a hülyék és a szemet, de egy idő után rá kellett eszmélnem, hogy ennyi ember a Földön nem lehet aljas és el kellett gondolkodnom, hogy akkor velem van a baj. Így változtattam.
2023. júl. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Hát én utálom a házimunkát, főzni meg ilyenek, de mivel családom van, erőt veszek magamon. A magánidőre való igenyemet a férjem és a gyerekeim tiszteletben tartják mert kben ideges leszek. Iszok is alkoholt. Mondjuk, hogy szeretnek és tolerálják. Férjem a kedves a családban.
2023. júl. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

"Èn mèg nem talàlkoztam ilyennel a valò èletben.



Csak a vagy megszoksz vagy megszöksz megy."


"#nők #tulajdonság #önkritika"



Hát, haver... rád is férne némi önkritika.

2023. júl. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%

1 közeli rokonomat ismerek, valami borzalom személyisége van, de szerény egészségügyi ismereteim alapján kezelhető lenne egy mezei szívritmusszabályzóval, vérnyomáscsökkentővel, endokrinológiai kivizsgálással.

Rajta kívül szinte csak nyugis, normális, kedves őket ismerek.

2023. júl. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Kizárt. Az emberek nem változnak.
2023. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
Az emberek csak ugy a semmibol rovid ido alatt nem valtoznak meg.
2023. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Pozitívabb lettem, elfogadóbb másokkal, régen nagyon nem ment egyik sem.
2023. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!