Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy mutáljon a...

Mit tegyek hogy mutáljon a hangom?

Figyelt kérdés
19 éves férfi vagyok de a hangom egy 10 éves kislány szintjén van. Sajnos emiatt megszólnak, azt gondolják hogy más beállítottságú vagyok, pedig nem.

nov. 22. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudsz mit tenni, fogadd el. A hang az egyik olyan tulajdonság, amin nem lehet változtatni.

Szomorú hírem van, ismerek olyan 40-est, aki még mindig kisfiús hangon beszél. De jó ember, és csak ez a lényeg.

nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, egyébként lezajlott nálad a nemi érés?

Tehát van férfias szőrzeted, van ejakulációd stb.?

Ha igen, akkor nem tudsz mit csinálni.

Ha nem, akkor sürgősen fordulj orvoshoz.

nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Rekesztést énektanárnál megtanulhatod, ahogy az üregeid mélyebb használatát is, azzal már talán könnyebb azonosulni, amikor olyan könnyen megy már, hogy nehezebb lenne visszamenni a mai lagéba.
nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem meg mély a hangom, pedig heterò nő vagyok, aki nem szed semmit, sem gyógyszereket nem szedtem soha, sem doppingot nem használtam. Mégis ilyen már gimiòta. Amúgy hála az égnek egészségügyileg rendben vagyok, csak a hangom ilyen lett. Gimiben sokszor beszòltak miatta, de már munkahelyen nem érdekel senkit.
nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Mélyíteni lehet a hangot, magasítani nem.

Persze nem épp egészséges módszerekkel, és együtt jár a rekedtesebb hanggal. Dee amúgy az is egész férfias, szóval célra megfelel. Feltéve ha vállalod a negatív következményeket is.


-erős és gyakori dohányzás

-rendszeres és nagoyn hideg szénsavas italok fogyasztása

-időnként erőspaprikával ágyazott vízzel gargalizálás, fogyasztása (Gregor József ajánlásával:D Ha valaki, hát ő tudja mi az a mély hang:D)


Persze rohadt egészségtelen mindhárom, mert az eljárás lényege az, hogy irritálod a gégédet ami miatt az ott lévő szövetek megvastagszanak.

Deeee az állandó irritáció egyúttal növeli a torokrák esélyét is. Aztán innentől kezdve ugye hajlam kérdése, hogy lesz-e vagy sem. Meg persze a rongálás mértékétől is függ.

Nem véletlen, hogy pl Lukács Laci beszédhangjától mindig rámjön a torokköszörülés igénye:D


Abszolút nem tanácsolom, hogy élj ezekkel az eszközökkel, de a kérdésre ez a válasz.

És persze évek munkájáról van szó, nem fog egyik napról a másikra menni a dolog.

nov. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1 Tudok ezzel élni, csak zavaró. Köszönöm a bíztatást.

#2 Lezajlott igen, minden tekintetben.

#3 Sajnos kevés a szabadidőm, de köszönöm a tanácsodat.

#4 Nos, sajnos akkor átérzed a helyzetet. Örülök hogy mostanra nem ér miatta annyi megszólás :)

#5 Köszönöm szépen a prakitákat a kérdésre adott válaszod, hát ezeket nem szívesen próbálnám valóban.


Az nem lehetséges hogy esetleg késik kicsit? Tudom furán hangzik.

nov. 22. 13:42
 7/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, az Iphoneom saját életet él..

*praktikákat

nov. 22. 13:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!