Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem várod a karácsonyt,...

Ha nem várod a karácsonyt, miért van így?

Figyelt kérdés

Én tavaly nagyon vártam a karácsonyt. Vettem dekorokat, terítőt, tálcákat. Minden karácsonyi volt nálam. Díszítettem december elején a lakást, tényleg alig vártam a szentestét.

Most viszont semmi hangulatom. Lehet az is rátesz, hogy kitolódott a jó idő. Még októberben is biciklizni jártunk, kint voltam sokat. Nem volt ez a sokáig bekuckózós időszak. Nagyon hamar elment a november is. Aztán lassan itt a nyakunkon az ünnep.

Valamiért egyáltalán nem várom, amit nagyon bánok, hiszen egyszer van egy évben.

Ha ti nem várjátok, mi az oka?

N



2023. nov. 22. 20:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én egyedül vagyok nincs mit várnom rajta.

Vagyis de. A végét!

dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Na végül nálunk nagyon jól alakult a karácsony, nagyon élveztem. Hangulat is jó volt. Most meg kicsit sajnálom, hogy vége és lassan visszamegyünk a szürke hétköznapokba.

Úgy látszik, nem kell előtte mindig bezsongva lenni, nem attól függ lesz-e hangulat vagy nem.

Remélem nektek is jól telt az ünnep!

dec. 27. 09:44
 23/23 anonim ***** válasza:
56%
Prímán...
dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!