Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lelkiismeretfurdalásom van,...

Lelkiismeretfurdalásom van, amiért nem volt kedvem vacsorát készíteni, és helyette rendeltem egy pizzát 4000 forintért, ez baj?

Figyelt kérdés
Ráadásul nem is ízlett, meghagytam a felét.
nov. 23. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem baj.
nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen pizza volt?
nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem baj, kár hogy nem ízlett.
nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul az ilyen.
nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Szolhattál volna mondjuk hogy pizza lesz nálad
nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csirkemell, bacon, hegyes erős, kukorica :D de olyan volt ízre a csirke rajta mintha valaki úgy hányta volna rá :D
nov. 23. 22:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sőrőn szoktál rendelni? Ha nem, akkor 1*-2* belefér. A maradékot szakaszosan edd meg, vagy add oda egy hajléktalannak, szerintem.

Amúgy ez az osszeállítás valóban nem az igazi.

nov. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Belefér, a 4 ezren ne rágódj, több is veszett Mohácsnál. Amúgy én mindig a margheritàra voksolok, szinte lehetetlen elcseszni.
nov. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fú pizzára csirkét tenni, ez nekem már magában undorítóan hangzik, nem tudom miért. Ha pl sonka formában van rajta az nem zavar😅
nov. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem baj, hogy lelkiismeret-furdalásod van, az sem lenne baj, ha nem lenne. Akkor van baj, ha ezt rendszeresen, mondjuk pár naponta csinálod. Rendelsz, lelkiismeret-furdalásod van, de megint rendelsz.

Az sem baj, ha nem ízlett, itt is az lenne baj, ha ennek ellenére megint ilyet rendelnél.

nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!