Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire nagyképű "ember" az,...

Mennyire nagyképű "ember" az, akit ha lecsúnyáznak belenéz az előlapi kamerájába és szemközt röhög mindenkit, hogy hazudnak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez egy jó hozzáállás. Nem szabad hagyni, hogy mások tönkretegyenek a beszólásaikkal. Szerinted talán jobb lenne, ha csöndben tűrné, hogy mások bántsák és szép lassan lerombolják az önbecsülését?
2018. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért rakod idézőjelbe az embert?
2018. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire nagyképű a kérdező, ha mást bszogat aztán ha az nem vonul el kullogva még fel is háborodik? Nálad aztán mehetne az ember idézőjelbe ténylegesen.
2018. jan. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó hozzáállás. Az embernek nem szabad mások véleményétől függővé tenni magát. Saját magunkban kell megtalálni a boldogság forrását, nem külső tényezőket kell keresni.
2018. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Aaa ez krv jooo legkozelebb en is ezt fogom csinalni ha valaki beszol xddd. Szerintem magabiztos, jo es vicces venyomast kelt az emberrol, idezojel nelkul, es amris szimpatikus pedig nem is ismerem.
2018. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Mennyire szánalmas az az "ember" aki csunyának nevez másokat és felháborodik rajta, hogy az illető nem lesz rosszul a szemétkedésétől?
2018. jan. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

leszavazhattok, de szerintem ez nagyon nem egyértelmű.


persze, ennyi információból lehet, hogy nincs ezzel semmi gond, ennyitől még nem lesz valaki nagyképű.


azonban az egy elég hibás gondolkodásmód, ha valaki csak a dícséretet hallja meg, és aki rosszat mond rá, az hazudik...mégrosszabb, hogy az emberek többsége még bátorítja is ebben, hogy "igazad van, ne foglalkozz a negatív kritikákkal", mert akkor majd megszokja, és lehet egyszer meg tényleg kap egy komoly szituációban negatív véleményt, és majd nem fogja komolyan venni.

a mai 18 év alattiak ettől betegek nagyon, legtöbbjüknek olyan torz önképjük van már emiatt, túlértékelik magukat, mert megszokták, hogy aki rosszat mond rájuk az irígy meg hazudik...de jó, végülis nem nekem kell ezt eldönteni. én tudok különbséget tenni olyan ember között, aki komolyan mondja, meg olyan között, aki csak azért kritizál, mert valami egyéb sérelme van velem.

2018. jan. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Azért aközött, hogy valaki negatív kritikát mond ( csipás a szemed, nem áll jól ez a frizura), és aközött, hogy odaveti hogy csúnya vagy, van különbség.

Illetve az is lehet, hogy más szerint meg nem csúnya az illető.


Én szerintem az az ember egy lelki toprongy, aki valami miatt csúnyáz másokat (ha van is testi hibája, ami miatt más a külseje, az még pronyóbb, ha azért csúfolják), és ha nem jön be a sértegetése, akkor még a sértő fél háborodik fel.

2018. jan. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
Mennyire nagyképű ember az, aki másokról ír ki kérdést, miközben saját magát nem veszi észre ebben?
2018. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%
értem, tehát ha valaki igazából tényleg csúnya, hazudjam azt neki, hogy tök jól néz ki, mert csak azt mondhatom neki, meg ne bántsam...vagy hát igen, akkor meg úgy lenne fair, hogy senki semmit nem mondhat a másikról, meg sem dícsérheti, hisz igazából majd mindenki saját maga eldönti, hogy hogy néz ki...
2018. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!