Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért golyózok be attól ha...

Miért golyózok be attól ha minden napom munka játszótér főzés házi feladat ugralóvár?

Figyelt kérdés
Miért nem élhető ez mentálisan, miért toxic?

nov. 26. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Tedd változatosabbá. Vidd el sportolni, néptáncra, verses-mozgásos-zenés gyerek klubba, kerékpározzatok együtt.

Főzz előre egy hétre. Hűtőbe, mélyhűtőbe. Felszabadul egy csomó időd az egyéb programokra. Havi kétszer egy kávé a barátnővel. Mama, papa bekapcsolása.

Amúgy minden átmenet. A gyerek nő, a feladatok változnak.

nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem: ti vállaltátok, nem gondolkodtál előre, hogy ez mivel jár?

Nézd inkább azt az oldalát, hogy még vele lehetsz: ha elkezd serdülni, kezelhetetlen lesz.

nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Azért,mert ez toxic.
nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Mert rájöttél, hogy ... szó szerint ... elb@Xtad az életed.
nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Metionin ***** válasza:
68%
Mert unalmas, mókuskerék, nincs önálló életed, énidőd. Szerintem nagyon kevés ember van, aki ettől nem golyózna be csak ciki bevallani. De a gyermek az élet értelme, ha annyira kell, szopjatok.
nov. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

Mert egy unalmas mókuskerék, előbb utóbb beleőrülsz.

Csinálj programokat a pároddal, menjetek el moziba a jövő héten mondjuk. Barátkozz a többi anyukával, menjetek el kávézni.

Egy utazás is rád férne akár a gyerekkel is.

nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

Nem vicc!


SZERETŐ. Keress egy fiatal, sulis srácot szeretőnek!


Nem vicc!

nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
nem kell mindennap se játszóházba menni, se ugrálóvárba, nem kell főzni se és kimaradhat nap házifeladat nélkül. + a párod is besegíthetne, míg te pihensz
nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Minden toxic egy idő után, ami monoton. De őszintén, meddig is tart ez? Kb két év, a többség utána visszamegy dolgozni. Most ha visszagolndolsz a korábbi évekre, ha valamit csak két évig csináltál, arra azt mondod, hogy egy rövid szakasza volt az eletednek, nem? Ez is az, csak most tűnik nagyon allandonak. Utána jön három másik év, ami máshogy lesz húzós és talán monoton, de az is csak egy rövid szakasz, aztán megint jönnek újabb és újabb szakaszok, de mind más egy kicsit.

Egyébként - az adott körülmények mellett persze, mert azok adottak - egy csomó mindent lehet tenni, hogy az élet ne legyen monoton kisgyerek mellett se, és akinek nincs gyereke, az is tesz érte, ha nem akar monoton életét élni. Meg kell találni a módját.

nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja bocsánat, most néztem vissza, látom már nem otthon vagy, már dolgozol. Hát szerintem az sem hosszú idő, amikor még tényleg igény van a játszótérre, meg hasonlókra, de tény, hogy amikor ez van, akkor elmegy a nap a kötelező körökkel, szerintem ilyenkor a legfontosabb a megfelelő munkamegosztás, mert ha munka mellett csak az egyik szülő csinál minden mást is, az tényleg be fog golyózni.
nov. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!