Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önbizalom fejlesztésre bevált...

Önbizalom fejlesztésre bevált módszer?

Figyelt kérdés
nov. 27. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Pszichológus, hobbiban való elmélyedés
nov. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél úgy, mint ha magabiztos lennél. Ahogy az angolok mondják: fake it, till you make it. Egy idő után természetessé válik majd a megjátszott magabiztosság, és azt veszed észre, hogy már valóban az vagy, nemcsak egy felvett dolog.
nov. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Sport. Kuzdosportok,foleg box ad magabiztissagot. Nem,nem szoktam verekedni edzesen kivul. Kezdj bele.


Meg a megjatazas is mukodik. Tanuld meg,h kulonbozo szitukbsn,h kell magsbiztosan viselkedni.

nov. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam amit a kettes is mondott, hogy játszottam a magabiztosat és idővel felvettem. Plusz hogy meg tudjam játszani, mindig az adott helyzeteket kielemeztem magamban, hogy mit hogyan is kellett volna, így a következő hasonló esetben mégjobban ment.
nov. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez a fake it, till you make it nem vált be hosszútávon. Egyszer mondtak valami önbizalom rombolót és összedőlt a kártyavár.
nov. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 igazából nem is az a lényege hogy úgy érezd magabiztos vagy, hanem hogy úgy viselkedj.
nov. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De nem is növeli az önbizalmat.
nov. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az is segít első lépésként, ha hangosan beszélsz.
nov. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Jééézusom

Ti most komolyan leszavaztátok azt a megoldást ami bizonyítottan segít az alacsony önbizalmon, önbecüslésen, és arról beszéltek, hog az a megoldás, hogy színészkedd végig az életed?:D

Nem, nem az a lényeg, hogy mások magabiztosnak látnak-e, hanem az, hogy magabiztos vagy-e. Kinek élsz, másnak, vagy magadnak? Mi a cél, az, hogy mások ne szóljanak meg, vagy az, hogy jól érezd magad a bőrödben?

nov. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!